X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowe możliwości edycji treści na Instagramie

W tym tygodniu Instagram ogłosił kilka nowości, które pozwolą na tworzenie jeszcze bardziej kreatywnych treści!

Nowe możliwości edycji treści na Instagramieźródło: shutterstock.com


Instagram nieustannie ewoluuje, wzmacniając pozycję twórców i poprawiając doświadczenia użytkowników. W najnowszej aktualizacji platforma wprowadza nowe, ekscytujące funkcje, których celem jest wspieranie kreatywności i łączenie odbiorców. Dowiedz się więcej o nowościach.

Usprawniona edycja wideo

Oszczędzaj czas i udoskonalaj swoje filmy dzięki nowym narzędziom, w tym funkcjom cofania oraz ponawiania, które upraszczają edycję poszczególnych klipów. Teraz edycja na Instagramie jest bardziej intuicyjna i płynna. Z łatwością skaluj, przycinaj i obracaj poszczególne klipy.

Jakość wideo podniesiesz przy pomocy dźwięku, korzystając z nowego Centrum multimedialnego. Twórz angażujące memy i zachęcaj odbiorców do interakcji, zapraszając ich do przerabiania Twoich treści.

Reels edycja

źródło: about.fb.com

Reels – edycja

źródło: about.fb.com

Zamiana tekstu na mowę i stylowe fonty

Uwolnij swoją kreatywność dzięki dziesięciu nowym głosom zamiany tekstu na mowę oraz sześciu zaktualizowanym fontom i stylom tekstu. Opcja ta dostępna jest w wielu językach. Dzięki dodaniu konturów poprawisz przejrzystość tekstu oraz atrakcyjność wizualną.

Fonty Instagram

źródło: about.fb.com

Zmodernizowane wersje robocze

Wersje robocze zostały zmodyfikowane, aby ułatwić edycję. Ciesz się usprawnionym widokiem trwających nagrań i wszystkich zapisanych wersji roboczych. Jeśli nie masz pewności, którą wersję edytujesz, możesz nadawać im nazwy, dzięki czemu ich modyfikowanie będzie znacznie łatwiejsze.

Spersonalizowane naklejki

Wyróżnij swoje Reelsy i Stories, tworząc niestandardowe naklejki z własnych zdjęć i filmów. Możesz także tworzyć naklejki przy wykorzystaniu modelu Segment Anything AI, nadając im spersonalizowanego charakteru.

Naklejki Instagram

źródło: about.fb.com

Filtry nadające klimatu

Dzięki szeregowi nowych filtrów nadasz swoim treściom odpowiedniego nastroju. Od subtelnych edycji kolorów po wyraziste style, te filtry zapewnią nieskończone możliwości, które zwiększą atrakcyjność wizualną zdjęć i karuzeli. Ulepszone funkcje podglądu i wyszukiwania pozwolą łatwo znaleźć i zastosować idealny filtr.

Filtry Instagram

źródło: about.fb.com

Ulepszone statystyki

Zanurz się głębiej w wydajność swoich treści dzięki ulepszonym statystykom, dzięki którym lepiej zrozumiesz działanie publikowanych treści. Możesz śledzić oglądalność za pomocą interaktywnego wykresu retencji, zapewniającemu cenne informacje na temat zaangażowania odbiorców.

Statystyki Instagram

źródło: about.fb.com

Nowe aktualizacje na Instagramie oszczędzają czas i zwiększają kreatywną ekspresję. Otwierają także drzwi do wielu nowych możliwości – nieustanne ulepszanie treści czy aktywne nawiązywanie kontaktu z odbiorcami. Bądź na bieżąco i wznieś swój content na wyższy poziom!

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail