X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Click Republic już z 8 milionami adresów

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

CR

reklama


Według badań firmy Gemius – 98 proc. polskich firm, promujących się w sieci, wykorzystuje do tego celu pocztę elektroniczną i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić.
Mailing cały czas znajduje się w czołówce najpopularniejszych narzędzi marketingowych. Dobrze spersonalizowany pod względem przekazu, treści czy kreacji może zapewnić skuteczne dotarcie do interesujących nas odbiorców.

Dzięki dokładnej analizie danych behawioralnych, Click Repubic zgromadził już ponad  milion rekordów z targetowaniem po intencjach zakupowych. To właśnie dzięki dobrze przygotowanej bazie można uzyskać ponad dwukrotnie lepsze wyniki kampanii w porównaniu ze zwykłymi wysyłkami. Dokładna weryfikacja adresów pozwala na realizację skutecznych mailingów w każdym obszarze, unikając wysyłki do niezainteresowanych osób.

 

Wszystkie bazy Click Republic zbierane są z zasadą permission marketingu – użytkownik świadomie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji drogą handlową. Bazy organiczne pochodzą zaś z serwisów internetowych, co gwarantuje ich wysoką jakość. Wszystkie z nich zostały zgłoszone do GIODO.

Baza adresowa powstała na przełomie trzech lat we współpracy z najlepszymi wydawcami w kraju. Dzięki temu spółka jest w czołówce pod względem zasięgu kampanii e-mail marketingowych w Polsce.