X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kolaboracja Sokół x Samsung wylądowała na 2 miejscu YouTube Ads Leaderboard – Poland 2019

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Kolaboracja Sokół x Samsung wylądowała na 2 miejscu YouTube Ads Leaderboard - Poland 2019

reklama


Wśród 5 najczęściej oglądanych reklam na polskim YouTube w 2019 roku nie zabrakło realizacji VMLY&R. Kampania “Na Twoich zasadach" to efekt współpracy pomiędzy firmą Samsung a Wojtkiem Sokołem – ambasadorem smartfonu Galaxy Note10.

Motywem przewodnim kampanii jest hasło „Na Twoich zasadach”, sama akcja ma inspirować konsumentów do niepoddawania się ramom otaczającego nas świata i działania według własnych reguł. W trakcie kampanii Sokół zaprezentuje odmienne podejście do tego, czym jest praca i jak może wyglądać. Udowodnił, że można wyrwać się ze sztywnych ram biura i pracować z dowolnego miejsca, jeśli ma się do tego odpowiednie narzędzia.

>>> Ranking liderów reklam YouTube – Polska 2019

YouTube Ads Leaderboard to zestawienia spotów reklamowych najchętniej oglądanych przez internautów. Ranking pięciu filmów ustalany jest w oparciu o algorytm, który uwzględnia parametry zaangażowania widowni (czas oglądania, liczbę polubień i udostępnień filmu), liczbę obejrzeń oraz to, jaka część filmu została obejrzana. Zestawienie dotyczy tylko klipów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.