X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wygraj zajęcia z Arleną Witt – nowy konkurs Orange Polska

Do 26 lutego trwa konkurs „Po lekcjach w sieci”, w którym można wygrać udział w zajęciach przygotowanych i prowadzonych przez Arlenę Witt, autorkę youtubowego kanału „Po Cudzemu”, w którym uczy, jak mówić po angielsku i się tego nie bać. Organizatorem konkursu jest VML Poland.

PR-owcy i digital influencerzy – co sądzą o sobie nawzajem

PR-owcy i digital influencerzy dostrzegają korzyści wzajemnej współpracy, ale wciąż brakuje im jasno określonych reguł wspólnych działań. To jeden z wniosków wynikających z badania przeprowadzonego w ramach projektu Komu Komunikacja i zebranych w raporcie „PR-owcy i digital influencerzy – co sądzą o sobie nawzajem”.

VML Poland i H&M w koncercie na żywo przełamują słodką konwencję Walentynek

Dziś, 8 lutego wystartowała H&M LoveSongs – akcja przygotowana przez agencję VML Poland, w której miłosne historie nadesłane w komentarzach przez użytkowników Facebooka zamienią się w zadziorne piosenki zaśpiewane przez Czesława Mozila. Jej finał odbędzie się w Dniu Zakochanych, 14 lutego. Wówczas w ramach live streamingu na facebookowym profilu marki H&M artysta zaśpiewa piosenki inspirowane historiami opisanymi przez uczestników zabawy.