X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Vimeo oferuje firmom dodatkowe funkcje

Vimeo oferuje firmom dodatkowe funkcjefot.: vimeo.com

reklama


Vimeo to popularny serwis hostujący wideo, umożliwiający oglądanie i udostępnianie filmów. Założony został w 2004 roku przez Zacha Kleina i Jakoba Lodwicka. Do teraz zarejestrowało się w nim ponad 3 mln osób. Portal udostępnia filmy stworzone wyłącznie przez swoich użytkowników. Maksymalna wielkość pliku to 5 GB.

Wspomniane dodatkowe funkcje to między innymi darmowy odtwarzacz wideo, większy limit transferu (do 50 GB), 250 tysięcy odtworzeń materiałów wideo, brak reklam i możliwość dostępu do zaawansowanych statystyk poszczególnych filmów. Usługa gwarantuje również zaawansowane ustawienie prywatności. Firmy będą mogły umieszczać w portalu reklamy za 199 dolarów rocznie.

Serwis cnet donosi, że usługa przeznaczona jest dla małych firm, współzawodniczących z serwisami dla biznesu, takimi jak Google Apps, Viddler czy Sprout. Od teraz mniejsze firmy będą mogły wzbogacać strony o materiały promocyjne i instruktażowe, a sama usługa ma działać zarówno na komputerze, jak i smartfonach i tabletach.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail