X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Google pomoże znaleźć hotel

Google pomoże znaleźć hotel

Narzędzie jest praktyczne – posiada wiele pomocnych funkcji i ułatwia użytkownikom wyszukanie oraz zarezerwowanie noclegu w hotelu na podstawie zdefiniowanych preferencji (lokalizacja, data, cena). Integracja z Mapami umożliwia wyznaczenie terenu, na którym zamierzamy przebywać podczas wyjazdu. Po zaznaczeniu, w których rejonach miasta będziemy przebywać podczas wyjazdu, aplikacja znajdzie za nas w wyznaczonej okolicy nocleg.

Od innych wyszukiwarek noclegów produkt Google odróżnia to, że uwzględnia w wynikach najpopularniejsze w mieście rejony turystyczne. Hotel Finder posiada zdjęcia hoteli, recenzje i opisy hoteli oraz oceny klientów.

Rezerwacji dokonać jednak trzeba udając się pod wskazane przez aplikację miejsce (na razie nie można tego zrobić za pośrednictwem serwisu). Usługa, która znajduje się obecnie w fazie eksperymentalnej, chwilowo dostępna jest tylko w USA, choć w przyszłości będą mogli z niej korzystać mieszkańcy wszystkich krajów.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail