X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Czas żegnać stare profile, Timeline dla wszystkich

Czas żegnać stare profile, Timeline dla wszystkich

reklama


Podobnie jak w przypadku korzystania z „Osi czasu” przez tych facebookowiczów, którzy wyrazili chęć zmiany profili na nowe, w najbliższym czasie wszyscy pozostali będą mieli tydzień na zapoznanie się z wyglądem nowych profili, dokonanie ewentualnych zmian w ustawieniach prywatności czy też dokonanie „przewietrzeń” w starych postach. W trakcie tego „okresu próbnego” tylko oni będą widzieli swój profil w nowej odsłonie.

A jak edytować widoczność starych postów? Bardzo łatwo – przy ich przeglądaniu w miarę przesuwania się w dół „Osi czasu” zatrzymujemy się przy tym, który chcielibyśmy ukryć czy też nawet usunąć. Najeżdżamy kursorem na okno postu, wówczas w prawym górnym rogu okna powinny pojawić się dwie małe ikony: jedna z symbolem gwiazdki, druga ołówka. Za pomocą tej pierwszej powiększany okno postu, natomiast ta druga zapewnia kilka funkcji związanych z prywatnością. Można ukryć post z „Osi czasu”, a nawet go usunąć. Dodatkowo, można również zmienić datę i dodać lokalizację.

fot.: Facebook.com

Jeśli natomiast ktoś chciałby jedynie zmienić ustawienia prywatności dla konkretnego postu trzeba kliknąć w malutką ikonkę znajdującą się przy dacie udostępnienia. Wówczas będzie można wybrać określony krąg osób, które zobaczą dany post.

fot.: Facebook.com

Pages: 1 2

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail