X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Timeline również dla fan page

Timeline również dla fan pagefot.: eskadal/cc/flickr

reklama


Jak dowiedział się Business Insider, prace nad Timeline dla facebookowych stron trwają, a jedno ze źródeł ujawniło, że oficjalnego ogłoszenia można spodziewać się 29 lutego. W tym dniu odbywać się będzie Facebook Marketing Conference, w której udział będą mogły wzięć jedynie osoby, które otrzymają zaproszenie od Facebooka. Najważniejsze prezentacje będą jednak transmitowane w Internecie (więcej tutaj).

Inne źródło, na które powołuje się Business Insider twierdzi, że prace nad Timeline dla fan page cały czas trwają, ale w tym momencie w zasadzie nikt nie jest w stanie udzielić informacji odnośnie tego, jakie będą jego funkcje. Dodatkowo, marketerom prawdopodobnie zajmie nieco czasu poznanie wszystkich możliwości, jakie stworzy nowy wygląd strony.

Jak dotąd żaden z przedstawicieli Facebooka nie udzielił konkretnych informacji w tej sprawie.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Facebook poinformował swoich użytkowników o planach wprowadzenia Timeline (czytaj więcej: “Czas żegnać stare profile, Timeline dla wszystkich”) na masową skalę w ciągu najbliższych kilku tygodni. Wszyscy, którzy jak dotąd nie zdecydowali się na zmianę profilu będą musieli definitywnie pożegnać stare profile i przyzwyczaić się do “Osi czasu”.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail