X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

YouTube nagrodził właścicieli najpopularniejszych kanałów

YouTube nagrodził właścicieli najpopularniejszych kanałów

reklama


Jedynym kryterium jakie musiał spełniać kanał, aby jego właściciel został nagrodzony przez YouTube, była odpowiednio wysoka liczba subskrybentów. Przewidziano dwa rodzaje nagród. Właściciel każdego kanału, który przekroczył granicę 100 tysięcy lub miliona subskrybentów otrzymał od YouTube kupon o wartości 500 dolarów do zrealizowania w sklepach B&H oraz lustrzankę cyfrową. Dla właścicieli „milionowych” kanałów serwis przewidział dodatkową nagrodę – pamiątkową tabliczkę ze Złotym Przyciskiem Play.

fot. YouTube

Pierwsze rozdanie nagród miało miejsce w miniony czwartek. Wyróżniono niemal 80 kanałów z milionem subskrybentów oraz ponad 1400 tych, które zgromadziły co najmniej 100 tysięcy fanów. Wśród tych pierwszych znajduje się kilka kanałów funkcjonujących w ramach współpracy YouTube z VEVO, m.in. kanały Eminema, Lady Gagi, Justina Biebera czy Katy Perry. Innym nagrodzonym jest popularny vloger Ray William Johnson. Pełna listę nagrodzonych znajduje się na stronie projektu.

Przyznanie pierwszych nagród to dopiero początek funkcjonowania projektu. Serwis zapowiada, że będzie wyróżniał właścicieli najpopularniejszych kanałów w regularnych odstępach czasu, prawdopodobnie co kwartał.
http://www.youtube.com/watch?v=SDHmPrh1ECI

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail