X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Fan page Kit Kat najpopularniejszy na polskim Facebooku. Jak to możliwe?

Fan page Kit Kat najpopularniejszy na polskim Facebooku. Jak to możliwe?

reklama


Tych, którzy co jakiś czas odwiedzają serwis Socialbakers i przeglądają statystyki polskiego Facebooka z całą pewnością mogła zaskoczyć czołówka listy najpopularniejszych fanpejdży, która obecnie prezentuje się tak:

fot. Socialbakers

Skąd KitKat na czele tej listy? Okazuje się, że sam koniec lipca i początek czerwca przyniosły ogromny wzrost liczby fanów i to rzędu 7 milionów! Obecnie jest ich ponad 7,5 mln.

fot. Socialbakers

To oczywiście nie wyjaśnia tego w jaki sposób fan page zyskał aż tylu fanów w tak krótkim czasie. Rozwiązanie tej „zagadki” przynosi nam komentarz administratora pod postem udostępnionym na fanpejdżu przez jedną z użytkowniczek:

Kilka dni temu Fan Page Kit Kat Polska stał się częścią globalnego Fan Page’a marki Kit Kat. Obecnie licznik wskazuje łączną liczbę Fanów dwóch wspomnianych Fan Page’y, jednak wkrótce będzie nas jeszcze więcej! Zagadka rozwikłana, czas na przerwę. :-)

Jaka część w łącznej liczbie fanów przypada na fan page Kit Kat Polska? Tego nie wiadomo, ale możemy być w zasadzie pewni, że w nie przekracza ona 500 tysięcy.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail