X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Dialog, kampanie społeczne online i innowacyjne modele biznesowe – konferencja CSR 2.0

Dialog, kampanie społeczne online i innowacyjne modele biznesowe – konferencja CSR 2.0CSR 2.0

reklama


Konferencję otworzy wystąpienie Wayne’a Vissera, twórcy pojęcia CSR 2.0, czyli modelu społecznej odpowiedzialności biznesu opartego na nowoczesnych technologiach i trendach rynkowych. Następnie, w ramach trzech bloków tematycznych (komunikacja, edukacja, technologia), odbędzie się szereg prezentacji w formule pecha kuchaskładających się z 20 slajdów pokazywanych po 20 sekund każdy.

Dla uczestników konferencji przygotowano także  trzy  warsztaty:

1. „Profit & Impact Generator – Zrównoważony model biznesowy źródłem innowacji” – podczas interaktywnej sesji, Tomasz Rudolf i Sebastian Straube z firmy Innovatika pokażą, czym jest zrównoważony model biznesowy i przedstawią najbardziej inspirujące przykłady liderów w tym obszarze. Uczestnicy dowiedzą się, jak za pomocą innowacji modelu biznesowego zwiększać pozytywny wpływ na środowiskowo i społeczeństwo, angażować interesariuszy i budować z nimi relacje.

2. „Czy dialog z interesariuszami można prowadzić online” – to warsztat, w trakcie którego uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie komunikować działania CSR w Internecie. Poznają także przykłady firm, które prowadzą dialog online z klientami, podwykonawcami i kontrahentami. Omówione zostaną możliwości i trudności wiążące się z komunikacją działań online oraz sposoby tworzenia raportów społecznych online i angażowania interesariuszy w ich powstawanie.

3. „Kreowanie skutecznej kampanii społecznej online”. Co obecnie oznacza termin „skuteczne kampanie społeczne”? Jak wykorzystać Internet i media społecznościowe, aby poruszyć opinię publiczną? Odpowiedzi na te i inne pytania poszuka razem z uczestnikami warsztatu Bartosz Sokoliński z TO.BE Group.

Opłata za udział w konferencji wynosi 999 zł. Dla studentów, akademików i pracowników organizacji pozarządowych obowiązuje cena zniżkowa: 250 zł. Zapisy na konferencję prowadzone są online.

Organizatorem wydarzenia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Social Press.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail