X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Dialog, kampanie społeczne online i innowacyjne modele biznesowe – konferencja CSR 2.0

Dialog, kampanie społeczne online i innowacyjne modele biznesowe – konferencja CSR 2.0CSR 2.0

reklama


Konferencję otworzy wystąpienie Wayne’a Vissera, twórcy pojęcia CSR 2.0, czyli modelu społecznej odpowiedzialności biznesu opartego na nowoczesnych technologiach i trendach rynkowych. Następnie, w ramach trzech bloków tematycznych (komunikacja, edukacja, technologia), odbędzie się szereg prezentacji w formule pecha kuchaskładających się z 20 slajdów pokazywanych po 20 sekund każdy.

Dla uczestników konferencji przygotowano także  trzy  warsztaty:

1. „Profit & Impact Generator – Zrównoważony model biznesowy źródłem innowacji” – podczas interaktywnej sesji, Tomasz Rudolf i Sebastian Straube z firmy Innovatika pokażą, czym jest zrównoważony model biznesowy i przedstawią najbardziej inspirujące przykłady liderów w tym obszarze. Uczestnicy dowiedzą się, jak za pomocą innowacji modelu biznesowego zwiększać pozytywny wpływ na środowiskowo i społeczeństwo, angażować interesariuszy i budować z nimi relacje.

2. „Czy dialog z interesariuszami można prowadzić online” – to warsztat, w trakcie którego uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie komunikować działania CSR w Internecie. Poznają także przykłady firm, które prowadzą dialog online z klientami, podwykonawcami i kontrahentami. Omówione zostaną możliwości i trudności wiążące się z komunikacją działań online oraz sposoby tworzenia raportów społecznych online i angażowania interesariuszy w ich powstawanie.

3. „Kreowanie skutecznej kampanii społecznej online”. Co obecnie oznacza termin „skuteczne kampanie społeczne”? Jak wykorzystać Internet i media społecznościowe, aby poruszyć opinię publiczną? Odpowiedzi na te i inne pytania poszuka razem z uczestnikami warsztatu Bartosz Sokoliński z TO.BE Group.

Opłata za udział w konferencji wynosi 999 zł. Dla studentów, akademików i pracowników organizacji pozarządowych obowiązuje cena zniżkowa: 250 zł. Zapisy na konferencję prowadzone są online.

Organizatorem wydarzenia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Social Press.

Promuj biznes na łamach SOCIALPRESS.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portalu

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail