X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Koniec “Pytań” na Facebooku

Koniec “Pytań” na Facebooku

reklama


Serwis AllFacebook dotarł w piątek do informacji o planach ograniczenia dostępności funkcji „pytań” na Facebooku. Wkrótce korzystać z niej będą mogli wyłącznie administratorzy grup i fanpejdży. Tym samym nie będzie już dostępna dla zwykłych użytkowników. W ciągu najbliższy kilku dni możemy się więc spodziewać, że zniknie jedna z tak dobrze nam znanych ikon umieszczonych nad polem aktualizacji statusu.

fot. Facebook

Przyczyną, dla której władze serwisu zdecydowały się na taki krok jest najprawdopodobniej niewielkie zainteresowanie użytkowników tą funkcją. Przypomnijmy, że „pytania” zadebiutowały na Facebooku w lipcu 2010 r.

Przedstawiciele serwisu mówią, że zespół Facebooka „skupi się na rozwijaniu innych obszarów”. Zdaniem niektórych może chodzić o kwestie związane z wyszukiwarką.

Pomimo pozbawienia możliwości zadawania pytań przy użyciu dedykowanej funkcji, użytkownicy nadal będą mieli dostęp do tych, które zdążyli już zadać.

  • ole

    i dobrze, mniej shitu na wallu

  • Krystian z IDEA interactive

    hehe tak się składa, że te najdurniejsze pytania były zadawane własnie przez firmy czy fake fanpage. Także shitu na wallach specjalnie nie ubędzie.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail