X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Światowy Dzień Użyteczności w Krakowie

Światowy Dzień Użyteczności w KrakowieWorld Usability Day 2012 w Krakowie

reklama


Światowy Dzień Użyteczności (World Usability Day) powstał w celu promocji takiego podejścia do projektowania, które czyni technologię bardziej przyjazną dla ludzi. W ubiegłym roku w WUD wzięło udział ponad 40 000 osób w 140 miastach na całym świecie. Światowy Dzień Użyteczności w Krakowie będzie jedynym tego typu wydarzeniem w Małopolsce i jednym z najważniejszych w całej Polsce.

Program całodniowej konferencji obejmuje sześć prelekcji przygotowanych przez znanych i cenionych specjalistów z dziedziny Usability i User Experience. Organizatorzy przewidzieli także wieczorną integrację uczestników w jednym z klubów na krakowskim Kazimierzu.

Do uczestnictwa w konferencji zaproszeni są w szczególności wszyscy przedstawiciele branży interkatywnej i nowych mediów, specjaliści User Experience, osoby związane z branżą finansową oraz studenci. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników.

Konferencja odbędzie się w Centrum Kultury Żydowskiej (ul. Meiselsa 17). Szczegółowe informacje (program, lista prelegentów, informacje dotyczące rejestracji uczestników) znajdują się na oficjalnej stronie konferencji – wudkrakow.pl oraz na Facebooku.

Organizatorem konferencji jest południowy oddział CHI Polska (grupa zrzeszająca specjalistów z dziedziny User Experience) oraz Sabre Holdings.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail