X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Światowy Dzień Użyteczności w Krakowie

Światowy Dzień Użyteczności w KrakowieWorld Usability Day 2012 w Krakowie

reklama


Światowy Dzień Użyteczności (World Usability Day) powstał w celu promocji takiego podejścia do projektowania, które czyni technologię bardziej przyjazną dla ludzi. W ubiegłym roku w WUD wzięło udział ponad 40 000 osób w 140 miastach na całym świecie. Światowy Dzień Użyteczności w Krakowie będzie jedynym tego typu wydarzeniem w Małopolsce i jednym z najważniejszych w całej Polsce.

Program całodniowej konferencji obejmuje sześć prelekcji przygotowanych przez znanych i cenionych specjalistów z dziedziny Usability i User Experience. Organizatorzy przewidzieli także wieczorną integrację uczestników w jednym z klubów na krakowskim Kazimierzu.

Do uczestnictwa w konferencji zaproszeni są w szczególności wszyscy przedstawiciele branży interkatywnej i nowych mediów, specjaliści User Experience, osoby związane z branżą finansową oraz studenci. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników.

Konferencja odbędzie się w Centrum Kultury Żydowskiej (ul. Meiselsa 17). Szczegółowe informacje (program, lista prelegentów, informacje dotyczące rejestracji uczestników) znajdują się na oficjalnej stronie konferencji – wudkrakow.pl oraz na Facebooku.

Organizatorem konferencji jest południowy oddział CHI Polska (grupa zrzeszająca specjalistów z dziedziny User Experience) oraz Sabre Holdings.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail