X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Czas pożegnać stare profile na Twitterze

Czas pożegnać stare profile na Twitterze

reklama


Wprowadzenie nowego designu profili Twitter ogłosił 18 września. Elementem charakterystycznym nowych profili jest miejsce przeznaczone na duże zdjęcie rozciągające się na prawie całą szerokość ekranu, nazwane nagłówkiem. Nie było chyba nikogo komu ten pomysł nie kojarzyłby się z wprowadzonym kilka miesięcy wcześniej zdjęciem w tle na facebookowej Osi czasu.

Teraz, podobnie jak to miało w przypadku Timeline, Twitter zapowiada automatyczną zmianę starych profili na nowe u wszystkich użytkowników, którzy jeszcze nie dokonali “przesiadki”. Zmiana nastąpi dzisiaj i z uwagi na to mikroblog zaleca, by jak najszybciej załadować zdjęcie w nagłówku (i tym samym zmienić design profilu na nowy), bowiem w przeciwnym wypadku profil będzie „straszył” odwiedzających szarą powierzchnią.

Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć w ikonę z rozwijanym menu znajdującą się w pasku u góry ekranu i włączyć opcję “Edytuj profil” znajdującą się pod danymi użytkownika. Następnie klikamy w “Zmień nagłówek” i udostępniamy wybrane przez nas zdjęcie.

Dla poszukujących inspiracji Twitter przygotował krótki filmik.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uCE3w0FmBsA

  • Kurcze, nie podobają mi się te nowe profile, trochę to tło pod avatarem jest wizualnie nieprzemyślane.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail