X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Google+ jeszcze mocniej zintegrowany z YouTube

Google+ jeszcze mocniej zintegrowany z YouTube

reklama


Jak poinformował w poście opublikowanym na Google+ (to dosyć częsta praktyka ogłaszania nowości na G+) Dom Carr, jeden z deweloperów serwisu, użytkownicy YouTube będą mogli znaleźć nowy przycisk „Add”. Dzięki niemu użytkownicy udostępniający publicznie filmiki na YouTube w łatwy i szybki sposób udostępnią dany filmik również na swoim profilu na G+. Konto użytkownika będzie je gromadziło w zakładce „Videos”.

Inna zmiana adresowana jest, jak pisze Carr, do „muzyków, komików, krytyków i marek”. Ci, którzy posiadają kanał na YouTube i udostępniają na nim publicznie swoje filmy, będą je mieli wyświetlane również na stronie w Google+, pod zakładką „YouTube”, która w takim przypadku zastąpi „Videos”.

Korzystanie z obydwu nowych funkcji jest wszakże obwarowane jednym warunkiem – użytkownik musi połączyć swoje konta w obydwu serwisach. Innymi słowy, musi wyrazić zgodę na korzystanie z YouTube pod taką samą nazwą użytkownika jak na Google+, czyli pod swoim imieniem i nazwiskiem. Więcej na ten temat tutaj.

fot. Google

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail