X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Google+ jeszcze mocniej zintegrowany z YouTube

Google+ jeszcze mocniej zintegrowany z YouTube

reklama


Jak poinformował w poście opublikowanym na Google+ (to dosyć częsta praktyka ogłaszania nowości na G+) Dom Carr, jeden z deweloperów serwisu, użytkownicy YouTube będą mogli znaleźć nowy przycisk „Add”. Dzięki niemu użytkownicy udostępniający publicznie filmiki na YouTube w łatwy i szybki sposób udostępnią dany filmik również na swoim profilu na G+. Konto użytkownika będzie je gromadziło w zakładce „Videos”.

Inna zmiana adresowana jest, jak pisze Carr, do „muzyków, komików, krytyków i marek”. Ci, którzy posiadają kanał na YouTube i udostępniają na nim publicznie swoje filmy, będą je mieli wyświetlane również na stronie w Google+, pod zakładką „YouTube”, która w takim przypadku zastąpi „Videos”.

Korzystanie z obydwu nowych funkcji jest wszakże obwarowane jednym warunkiem – użytkownik musi połączyć swoje konta w obydwu serwisach. Innymi słowy, musi wyrazić zgodę na korzystanie z YouTube pod taką samą nazwą użytkownika jak na Google+, czyli pod swoim imieniem i nazwiskiem. Więcej na ten temat tutaj.

fot. Google

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail