X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Deezer na antenie RBL.TV

Deezer na antenie RBL.TV

Deezer to serwis muzyczny działający w 180 krajach, który zgromadził już 32 mln użytkowników. Deezer posiada ponad 3 miliony subskrybentów, blisko 1,5 miliona fanów na Facebooku oraz 100 milionów playlist. Serwis umożliwia dostęp do ponad 20 milionów utworów muzycznych, które można odtwarzać na wszystkich dostępnych nośnikach – smartphonach, tabletach, laptopach czy komputerach stacjonarnych.

W notowaniu „Deezer Chart Top 10” znajdzie się 10 rockowych kawałków, najchętniej odsłuchiwanych przez użytkowników serwisu Deezer.com w ostatnim tygodniu. Premierowe notowania będzie można oglądać w każdą środę godz. o 18:00. Informacja o wspólnej liście oraz możliwość przesłuchania piosenek z „Deezer Chart Top 10”, będzie obecna na stronie głównej deezer.com/pl w specjalnej stworzonej na potrzeby programu playliście.

 • pigi

  To jest chyba jedyny program w RBL, który zawiera zróżnicowaną listę utworów. Przez to założyłem konto na Deezer. Fajne byłoby też układanie użytkowników listy, która poleci w programie :)

 • hayz

  Proszę o więcej takich zestawień! Dzięki nim namówiłem paru kumpli na korzystanie z serwisu i są naprawdę zadowoleni.

 • Pateczka

  Ja również od jakiegoś czasu subskrybuję Deezer. Jak na razie moje konto jest jeszcze darmowe ale chyba je przedłużę bo cena nie wydaje się zbyt wygórowana – z tego co wiem to nawet ją obniżyli.

  Poza tym przyzwyczaiłam się już do niego i szkoda byłoby mi zrezygnować z moich ulubionych playlist ;P

 • powolna

  Coraz częściej zaglądam na stronę Dezzera, by założyć konto. Jakie są dodatki po wykupieniu konta premium?

  • alikey

   możesz sobie np. słuchać muzy na telefonie czy tablecie, miksować, a nawet słuchać off-line osobistych setów. świetna sprawa – deezer w pociągu bez użycia mobilnego internetu

  • po pierwsze zyskujesz na jakości:)

 • twardy

  Założyłem konto, wypróbowałem i wykupiłem premium. Powiem tyle – było warto


Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail