X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Deezer na antenie RBL.TV

Deezer na antenie RBL.TV

reklama


Deezer to serwis muzyczny działający w 180 krajach, który zgromadził już 32 mln użytkowników. Deezer posiada ponad 3 miliony subskrybentów, blisko 1,5 miliona fanów na Facebooku oraz 100 milionów playlist. Serwis umożliwia dostęp do ponad 20 milionów utworów muzycznych, które można odtwarzać na wszystkich dostępnych nośnikach – smartphonach, tabletach, laptopach czy komputerach stacjonarnych.

W notowaniu „Deezer Chart Top 10” znajdzie się 10 rockowych kawałków, najchętniej odsłuchiwanych przez użytkowników serwisu Deezer.com w ostatnim tygodniu. Premierowe notowania będzie można oglądać w każdą środę godz. o 18:00. Informacja o wspólnej liście oraz możliwość przesłuchania piosenek z „Deezer Chart Top 10”, będzie obecna na stronie głównej deezer.com/pl w specjalnej stworzonej na potrzeby programu playliście.

 • pigi

  To jest chyba jedyny program w RBL, który zawiera zróżnicowaną listę utworów. Przez to założyłem konto na Deezer. Fajne byłoby też układanie użytkowników listy, która poleci w programie :)

 • hayz

  Proszę o więcej takich zestawień! Dzięki nim namówiłem paru kumpli na korzystanie z serwisu i są naprawdę zadowoleni.

 • Pateczka

  Ja również od jakiegoś czasu subskrybuję Deezer. Jak na razie moje konto jest jeszcze darmowe ale chyba je przedłużę bo cena nie wydaje się zbyt wygórowana – z tego co wiem to nawet ją obniżyli.

  Poza tym przyzwyczaiłam się już do niego i szkoda byłoby mi zrezygnować z moich ulubionych playlist ;P

 • powolna

  Coraz częściej zaglądam na stronę Dezzera, by założyć konto. Jakie są dodatki po wykupieniu konta premium?

  • alikey

   możesz sobie np. słuchać muzy na telefonie czy tablecie, miksować, a nawet słuchać off-line osobistych setów. świetna sprawa – deezer w pociągu bez użycia mobilnego internetu

  • po pierwsze zyskujesz na jakości:)

 • twardy

  Założyłem konto, wypróbowałem i wykupiłem premium. Powiem tyle – było warto

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail