X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Pełna MOC możliwości – seminarium o sukcesie w sieci

Pełna MOC możliwości – seminarium o sukcesie w sieciŁukasz Jakóbiak / fot. mat. prasowy

reklama


Program seminarium (prowadzi J. Walkiewicz)

  • Jacek Walkiewicz / fot. mat. prasowy

   Jacek Walkiewicz / fot. mat. prasowy

   Pełna MOC sukcesu, czyli po czym poznajemy że go osiągnęliśmy.

  • Pełna MOC zmian, czyli dlaczego warto wierzyć w siebie i wychodzić ze znanej „sfery komfortu”. Po czym poznajemy, że odnieśliśmy sukces.
  • Pełna MOC emocji, czyli dlaczego „bez emocjonalne” podejście do biznesu grozi nudą i szybko prowadzi do rutyny i wypalenia.
  • Pełna MOC marzeń, czyli dlaczego warto kreować śmiałe wizje przyszłości osobistej i zawodowej.
  • Pełna MOC motywacji, czyli „aby zapalać innych samemu trzeba płonąć”. Co pomaga a co przeszkadza w codziennym „podrywaniu się do lotu”.
  • Pełna MOC odwagi, czyli jak rozwijać w sobie gotowość do odważnego działania. Dlaczego jeśli brakuje nam odwagi to inne umiejętności zaczynają być bez znaczenia. Co to oznacza odwaga w biznesie i w życiu codziennym..
  • Pełna MOC celów, czyli dlaczego trzeba wiedzieć dokąd się zmierza. Jak cele i uważność zwiększają skuteczność zawodową i osobistą.
  • Pełna MOC odpowiedzialności, czyli jak wyjść z roli „ofiary”, której życie się przydarza i podążać drogą skutecznych „zdobywców”, którzy je kreują.
  • Pełna MOC optymizmu, czyli dlaczego dostrzegając szansę i nowe możliwości możemy być bardziej skuteczni i bardziej konkurencyjni.

Pełna MOC cierpliwości, czyli dlaczego upór, konsekwencja i regularność pomagają osiągać cele. Cierpliwość jako niezbędny warunek zaangażowania w pracy i w życiu osobistym.

Łukasz Jakóbiak opowie o tym, jak kreatywność, wytrwałość i sukces pozwalają realizować marzenia i cele. Najbardziej znany polski twórca pierwszego internetowego talk-show na przykładzie swojej historii pokazuje, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł na siebie, jest możliwy do zrealizowania. Jakóbiak już na samym początku zawodowej drogi przekuł porażkę w sukces – brak zainteresowania ze strony telewizji jego osobą zmotywował absolwenta dziennikarstwa do stworzenie swojego własnego, autorskiego programu. W ciągu kilku miesięcy chłopak znany z wywieszenia wielkiego CV na ulicy, stał się rozpoznawalny i doceniany za swoje 20m2 Łukasza. Niecały rok po rozpoczęciu swojego projektu, Jakóbiak został nominowany do nagrody Wiktory w kategorii Odkrycie Roku.

Tomasz Dalach / fot. mat. prasowy

Tomasz Dalach / fot. mat. prasowy

Tomasz Dalach jest współtwórcą Gruper.pl, który wystartował w kwietniu 2010 roku. W ciągu 2 lat stał się największym, niezależnym portalem zakupów grupowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, drugim po globalnym graczu i wiodącym spośród wszystkich kilkudziesięciu polskich portali tego typu. Było to jedno z największych i najszybciej rozwijających się przedsięwzięć w historii polskiego Internetu. Dalach opowie o tej firmie, o wyzwaniach strategicznych i menedżerskich oraz zarządzaniu rosnącym biznesem na zupełnie nowym rynku.

Więcej informacji na stronie pelnamocmozliwosci.pl. Patronem wydarzeń jest Social Press.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail