X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Pełna MOC możliwości – seminarium o sukcesie w sieci

Pełna MOC możliwości – seminarium o sukcesie w sieciŁukasz Jakóbiak / fot. mat. prasowy

reklama


Program seminarium (prowadzi J. Walkiewicz)

  • Jacek Walkiewicz / fot. mat. prasowy

   Jacek Walkiewicz / fot. mat. prasowy

   Pełna MOC sukcesu, czyli po czym poznajemy że go osiągnęliśmy.

  • Pełna MOC zmian, czyli dlaczego warto wierzyć w siebie i wychodzić ze znanej „sfery komfortu”. Po czym poznajemy, że odnieśliśmy sukces.
  • Pełna MOC emocji, czyli dlaczego „bez emocjonalne” podejście do biznesu grozi nudą i szybko prowadzi do rutyny i wypalenia.
  • Pełna MOC marzeń, czyli dlaczego warto kreować śmiałe wizje przyszłości osobistej i zawodowej.
  • Pełna MOC motywacji, czyli „aby zapalać innych samemu trzeba płonąć”. Co pomaga a co przeszkadza w codziennym „podrywaniu się do lotu”.
  • Pełna MOC odwagi, czyli jak rozwijać w sobie gotowość do odważnego działania. Dlaczego jeśli brakuje nam odwagi to inne umiejętności zaczynają być bez znaczenia. Co to oznacza odwaga w biznesie i w życiu codziennym..
  • Pełna MOC celów, czyli dlaczego trzeba wiedzieć dokąd się zmierza. Jak cele i uważność zwiększają skuteczność zawodową i osobistą.
  • Pełna MOC odpowiedzialności, czyli jak wyjść z roli „ofiary”, której życie się przydarza i podążać drogą skutecznych „zdobywców”, którzy je kreują.
  • Pełna MOC optymizmu, czyli dlaczego dostrzegając szansę i nowe możliwości możemy być bardziej skuteczni i bardziej konkurencyjni.

Pełna MOC cierpliwości, czyli dlaczego upór, konsekwencja i regularność pomagają osiągać cele. Cierpliwość jako niezbędny warunek zaangażowania w pracy i w życiu osobistym.

Łukasz Jakóbiak opowie o tym, jak kreatywność, wytrwałość i sukces pozwalają realizować marzenia i cele. Najbardziej znany polski twórca pierwszego internetowego talk-show na przykładzie swojej historii pokazuje, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł na siebie, jest możliwy do zrealizowania. Jakóbiak już na samym początku zawodowej drogi przekuł porażkę w sukces – brak zainteresowania ze strony telewizji jego osobą zmotywował absolwenta dziennikarstwa do stworzenie swojego własnego, autorskiego programu. W ciągu kilku miesięcy chłopak znany z wywieszenia wielkiego CV na ulicy, stał się rozpoznawalny i doceniany za swoje 20m2 Łukasza. Niecały rok po rozpoczęciu swojego projektu, Jakóbiak został nominowany do nagrody Wiktory w kategorii Odkrycie Roku.

Tomasz Dalach / fot. mat. prasowy

Tomasz Dalach / fot. mat. prasowy

Tomasz Dalach jest współtwórcą Gruper.pl, który wystartował w kwietniu 2010 roku. W ciągu 2 lat stał się największym, niezależnym portalem zakupów grupowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, drugim po globalnym graczu i wiodącym spośród wszystkich kilkudziesięciu polskich portali tego typu. Było to jedno z największych i najszybciej rozwijających się przedsięwzięć w historii polskiego Internetu. Dalach opowie o tej firmie, o wyzwaniach strategicznych i menedżerskich oraz zarządzaniu rosnącym biznesem na zupełnie nowym rynku.

Więcej informacji na stronie pelnamocmozliwosci.pl. Patronem wydarzeń jest Social Press.

Promuj biznes na łamach SOCIALPRESS.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail