X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Jaka jest praca marzeń? Bycie “Kochankami Durexa”!

Jaka jest praca marzeń? Bycie “Kochankami Durexa”!

reklama


Jak pokazują wyniki badania przeprowadzonego przez Durex, 54% ludzi na świecie nie odczuwa pełnej satysfakcji ze swojego życia seksualnego. Jednym z antidotów ma być prowadzona przez markę w 30 krajach świata akcja „Durex Eksperyment”. Jej celem jest, jak przekonuje Durex, “pomoc kochankom w odnalezieniu jak największej przyjemności z bycia razem”.

Projekt swój początek miał 3 czerwca, kiedy to ruszyła ogólnoświatowa rekrutacja par, które będą „Kochankami Durexa”. Wybrani szczęśliwcy zostaną zaproszeni do Akademii Kochanków Durex w Wenecji, gdzie wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez Brendana Walkera – pracownika naukowego uniwersytetów Middlesex i Nottingham, którego The Times określił jako „jedynego na świecie inżyniera dreszczu”. Po powrocie do kraju będą eksperymentować w swoim życiu seksualnym, bazując na dostarczonych przez Durexa scenariuszach.

Czym muszą się wykazać pary zainteresowane wzięciem udziału w całej akcji? Przede wszystkim chęcią odkrycia ekscytującej namiętności. Poza tym wymagana jest dyspozycyjność w terminie wyjazdu do Wenecji oraz aktywny udział w projekcie, chociażby poprzez obecność w mediach.

Elementem kampanii jest również mobilna aplikacja Durex Eksperyment, którą już wkrótce będzie można pobrać za darmo.

Więcej szczegółów na stronie projektu. Tam można również zgłaszać swoje kandydatury.

fot. Durex

fot. Durex

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail