X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Poznaliśmy najlepsze polskie blogi prawnicze

Poznaliśmy najlepsze polskie blogi prawniczefot. linusb4/cc/sxc.hu

reklama


PolskiPrawnik.pl to portal o branży prawniczej i ludziach, którzy ją tworzą. Serwis przeprowadził konkurs na najlepiej prowadzone blogi o tematyce prawnej. Po raz pierwszy w Polsce zostały wyłonione blogi najciekawsze i najbardziej poczytne. Tytuł Grand Law Blog 2013 zdobył blog „Przesył Energii” prowadzony przez Piotra Zamrocha, a w plebiscycie czytelników zwyciężył Mikołaj Lech z prowadzonym przez siebie blogiem „Prawna Ochrona Znaków Towarowych”.

Wyróżnienia w konkursie zdobyły blogi: „Temida Jest Kobietą”, którego autorką jest Katarzyna Przyborowska, oraz „Korporacyjnie.pl”, redagowany przez czwórkę prawników.

W skład kapituły oceniającej weszło czteroosobowe jury: Ryszard Sowiński – doradca kancelarii prawniczych, Szymon Kwiatkowski – specjalista od e-marketingu prawniczego, Krzysztof Urbanowicz – wydawca portalu Polski Prawnik, Ireneusz Walencik – redaktor portalu.

Warunkiem udziału bloga w konkursie było zgłoszenie go przez autora. Jury oceniało zawartość merytoryczną (treść), wygląd (grafikę) oraz walory komunikacyjne blogów. Brało pod uwagę m.in. częstotliwość wpisów, liczbę komentarzy, dostosowanie języka do adresata, wykorzystanie materiałów multimedialnych.

Do konkursu na najlepszy blog wpłynęło 31 zgłoszeń. W plebiscycie czytelnicy zgłosili i ocenili 48 blogów.

infografika-blogi_prawnicze

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail