X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Konferencja socialmediaSTANDARD 2013: o marketingu społecznościowym dla przedsiębiorców

Konferencja socialmediaSTANDARD 2013: o marketingu społecznościowym dla przedsiębiorców

reklama


Od analizy obecnej sytuacji w Polsce, poprzez trendy jakie rysują się na świecie. Podczas konferencji prelegenci postarają się odpowiedzieć na pytania o to, co nurtuje firmy, jeśli chodzi o uczestnictwo w coraz dojrzalszym segmencie social media.

Organizatorzy zapowiadają, że zaprezentują pełną wiedzę o narzędziach, badaniach, aplikacjach i źródłach wiedzy niezbędnej do poruszania się w gąszczu branżowych terminów, rozwiązań i możliwych opcji zarówno niszowych jak i masowych platform social media.

Konferencja skierowana jest głównie do osób odpowiedzialnych za komunikację w serwisach społecznościowych, specjalistów marketingu, sprzedaży oraz PR, właścicieli firm internetowych.

Jak informują organizatorzy, obecnie trwają prace nad specjalnym badaniem dotyczącym branży social media, którego wyniki wraz z pełną analizą znajdą się w raporcie konferencyjnym. W wydaniu znajdzie się także wiele treści dotyczących najnowszych trendów dotyczących serwisów społecznościowych. Raport otrzymają wszyscy uczestnicy konferencji.

Szczegóły pod adresem internetstandard.pl/socialmediastandard.

Patronat nad konferencją objął SOCIALPRESS.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail