X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Można oglądać filmy za Eurogąbki

Można oglądać filmy za Eurogąbki

reklama


Na platformie Kino NK internauci znajdą m. in. takie hity jak „Drogówka”, „Jesteś Bogiem”, „Zakochani w Rzymie” czy amerykańskie produkcje, które nie były wyświetlane w polskich kinach („Parker”, „Czas zapłaty”). Filmy udostępniane są w modelu płatnym, który wykorzystuje cieszącą się dużym powodzeniem wśród użytkowników NK.pl wirtualną walutę Eurogąbki.

– To dla nas szczególnie ważne partnerstwo, ponieważ pozwala zaprezentować naszą ofertę ponad 8 milionom użytkowników Nk.pl. Jako Kinoplex.pl oferujemy pełne wsparcie technologiczne i biznesowe, dzięki czemu nasi partnerzy mogą szybko wejść na rynek VOD, wykorzystując zdobyte już przez nas doświadczenie i kompetencje – mówi Magdalena Bigaj, szef biznesu VOD w Agora S.A., odpowiedzialna za serwis Kinoplex.pl.

Jak podaje NK.pl, portal odwiedzana obecnie 8,5 mln realnych użytkowników, reprezentujących każdy przedział wiekowy i różne grupy społeczne. Według badań, przeprowadzonych przez zespół badawczy Research.NK, prawie 40% internautów korzysta z opcji wideo na żądanie co najmniej kilka razy w roku. Jednocześnie wielu badanych deklaruje, że zamierza skorzystać z tej formy oglądania treści wideo.

Czytaj więcej:
NK.pl
Nasza Klasa nie chce reklam. Stawia na płatności od użytkowników

– Rozrywka jest jednym z ważnych elementów, dla których użytkownicy chętnie korzystają z NK. Dlatego nieustannie staramy się rozwijać naszą platformę: gier, aplikacji, a teraz także VOD. Cieszymy się, że współpraca z Kinoplex.pl umożliwi nam dostarczenie ciekawych treści wideo, a jednocześnie przyczyni się do promowania legalnego z nich korzystania – mówi Marcin Barciński, Head of Businnes Development i RTB w Naszej Klasie Sp. z o.o.

Zobacz raport AtMedia “Siła uVODzenia II” o rynku VOD w Polsce.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail