X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Sklep internetowy na WordPressie. Zobacz 5 ciekawych motywów e-commerce dla startującego e-sklepu

Sklep internetowy na WordPressie. Zobacz 5 ciekawych motywów e-commerce dla startującego e-sklepu

reklama


Rozpoczęcie internetowego biznesu, dzięki wielu narzędziom, jakie podsyła nam sieć, nie musi wiązać się z wielkimi kosztami. Cena dedykowanych rozwiązań e-commerce waha się zwykle od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Motywy wordpressowe są znacznie tańsze i umożliwiają nam założenie takiego sklepu za kilkadziesiąt dolarów. To naprawdę niewielki koszt. Oczywiście nie jest to rozwiązanie dla dużych firm oczekujących zaawansowanych platform handlowych. Jednak dla startującego e-sklepu to rozwiązanie idealne.

W sieci znajdziemy mnóstwo, zarówno darmowych jak i płatnych motywów wordpressowych. Który z nich będzie dla nas najlepszy? Na czym powinniśmy się najbardziej skupić przy podejmowaniu tej decyzji? Przede wszystkim motyw powinien być wizualnie powiązany z asortymentem, jaki sprzedajemy. Ważne by był przejrzysty, aby nasi klienci mieli prosty dostęp do produktów i wszelkich potrzebnych wiadomości, takich jak: kontakt czy regulamin sklepu. Przeglądanie strony powinno być intuicyjne dla potencjalnych konsumentów, a produkty dobrze zaprezentowane. Ważne jest również by był responsywny, czyli dopasowujący się do wszelakich rodzajów urządzeń, również smartfonów i tabletów.

Poniżej prezentujemy 5 ciekawych motywów dla e-sklepów, które dla Was wybraliśmy. Kierowaliśmy się funkcjonalnością, wyglądem, usability oraz niemierzalnym „ogólnym wrażeniem”.

MayaShop

MayaShop

Przejrzysty pasek nawigacyjny, dużo przestrzeni do zaprezentowania asortymentu. Kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami i wtyczkami WooComerce i JigoShop. Możliwość tłumaczenia na 9 języków, współpracuje z urządzeniami mobilnymi. Możliwość wyboru spośród wielu różnych czcionek, kolorów tła, tak aby dopasować wygląd do potrzeb naszego sklepu. Kilka widgetów do dyspozycji, 9 sliderów do zastosowania. MayaShop daje nam dużo możliwości, za stosunkowo niewielką cenę.

Pobierz motyw

StyleShop

style-shop

Kompatybilny z najnowszymi przeglądarkami. Responsywny, nieograniczona liczba możliwości wyboru kolorów tła i nagłówków. Rozbudowany panel administracyjny, pozwalający na pełną kontrolę wyglądu motywu. Darmowy dostęp do aktualizacji motywu. Motyw StyleShop, gwarantuje dopasowanie strony do profilu każdej firmy.

Pobierz motyw

Bellissima

Bellissima

Design motywu bardzo elegancki i szykowny. 5 różnych wersji kolorystycznych do wyboru, możliwość dopasowania slidera do potrzeb strony oraz narzędzie do dodatkowej stylizacji tekstu. Kilka opcji widgetów, możliwość dodania galerii zdjęć. Motyw współpracuje z wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Kompatybilny z wtyczką WooCommerce i WPML. Współpracuje z najnowszymi przeglądarkami internetowymi.

Pobierz motyw

Blanco

Blanco

Bardzo delikatny, elegancki i subtelny motyw. Prosty w dostosowaniu do potrzeb sklepu. Dopasowany do wtyczek WP e-Commerce, WooCommerce i WPML. Kompatybilny z najnowszymi przeglądarkami i, co najważniejsze – responsywny. Dzięki różnym wariantom motywu, może być wykorzystywany w każdej branży. Możliwość edycji strony produktu, posiada własny panel administracyjny, który jest bardzo łatwy w obsłudze i pozwala ustawić wiele parametrów wedle własnego uznania.

Pobierz motyw

CleanSale

CleanSale

Przejrzysty, nowoczesny, minimalistyczny wygląd. Responsywny, umożliwiający tworzenie własnych czcionek. Kompatybilny z większością przeglądarek internetowych. Posiada widget, który można dostosować do układu strony głównej, dający pełną kontrole nad wyglądem. Opcje dostosowania każdego detalu Twojej strony. Dobrze wyeksponowane produkty i łatwy do znalezienia panel informacyjny.

Pobierz motyw

  • Anna Hankiewicz

    Oczywiście, ekscytujmy się, gdy zakładamy nowy sklep internetowy. Sama to przechodziłam kilka lat temu. Mam sklep z odzieżą damską. Teraz wiem, jak ważny jest aspekt prawny w branży e-commerce. W listopadzie dostałam kilka pozwów sądowych i kilka tys. zł kary do zapłaty, dlatego przestrzegam teraz e-handlowców! Polecam Wam lekturę wpisów na tym blogu: http://klauzuleniedozwolone.pl/blog/klauzule-niedozwolone-plaga-w-polskim-e-handlu/

  • Polecam zwrócić uwagę na FileStore.pl, polską wtyczkę sprzedażową dla WordPress’a.

  • Karol

    No, super te motywy :) Ale zakładanie sklepu to nie taka prosta i przyjemna sprawa, a szkoda :) Mnóstwo obowiązków itp. Moi znajomi musieli zamknąć po roku, bo nie mieli zysków na tyle, żeby opłacić ZUSy i inne pożeracze szczęścia i podcinacze skrzydeł. Jak już jednak zdecydujecie się zacząć to polecam tego bloga http://prokonsumencki.pl/blog/ bo są tu bardzo wartościowe i przydatne artykuły. Sam nie mam sklepu, ale poczytać sobie lubię :D Chociaż w sumie, te motywy takie fajne, może i ja coś założę :D :D

  • Stylowe płatne szablony można pobrać na stronie http://www.templatemonster.com/pl/

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail