X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Oscarowa selfie bije rekordy Twittera i detronizuje Baracka Obamę

Oscarowa selfie bije rekordy Twittera i detronizuje Baracka Obamęfot.Twitter

reklama


86. w historii galę wręczenia Oskarów poprowadziła gospodyni jednego z najpopularniejszych talk-show w Ameryce, Ellen DeGeneres. Można zaryzykować stwierdzenie, że gdyby nie ona, tegoroczna ceremonia nie wyróżniałaby się niczym specjalnym na tle wcześniejszych. Ellen wpadła na rewelacyjny pomysł zrobienia sobie tzw. “słitfoci” ze swoją koleżanką, Meryl Streep. Dołączyła do nich Julia Roberts, a po chwili cała śmietanka Hollywood. Na zdjęciu pojawili się między innymi: Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Kevin Spacey, Brad Pitt, Angelina Jolie oraz wschodząca gwiazdka Hollywood, tegoroczna zwyciężczyni Oscara za rolę drugoplanową, Lupita Nyong’o.

W ten sposób powstało historyczne zdjęcie, które w przeciągu pół godziny zostało udostępnione na profilach ponad 600 tys. ludzi korzystających z Twittera. Po 45 minutach, po raz pierwszy w historii tego portalu, było to już milion osób. Natomiast o godzinie 6.00 nad ranem, czasu polskiego, czyli trzy godziny po jego opublikowaniu, aż 2,1 mln powtórzeń.

Ellen DeGeneres niecałą godzinę po swojej publikacji napisała “Zepsuliśmy Twittera”. Rzeczywiście miała racje, wpis pobił rekordy tego portalu a niektórzy użytkownicy faktycznie mieli problemy z dalszym udostępnianiem słitfoci gwiazd.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail