X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

AGH ogłasza nabór na kolejny rok studiów strategicznej komunikacji marki

AGH ogłasza nabór na kolejny rok studiów strategicznej komunikacji marki

reklama


Autorski program zajęć, obejmujący 228 godz. przede wszystkim warsztatów, powstał we współpracy z praktykami z renomowanych i uznanych agencji reklamowo-mediowych: Agencja Reklamowa S4, OPCOM, Saatchi&Saatchi Poland, INSIGNIA, Dom Mediowy Starcom, którzy prowadzą zajęcia w ramach studiów.

Ambicją twórców studiów podyplomowych „Strategiczna komunikacja marki” stało się, aby niezbędną wiedzę i umiejętności przekazać jej uczestnikom w trakcie rocznych zajęć. Podczas nich słuchacze zapoznają się z całym procesem strategicznym, umożliwiającym rozumienie, przygotowanie oraz wdrożenie strategii komunikacji dla określonej marki (od briefu klienta, przez analizę zachowań konsumenta i konkurencji, po planowanie działań reklamowych w różnych mediach). Nabędą również wysokie umiejętności analityczne, syntezowania problemów marki oraz umiejętności strategiczne i kreatywne.

Studia skierowane są do osób, które pracują, rozpoczynają bądź planują pracę w branży marketingowej/reklamowej, np. w agencjach reklamowych i interaktywnych, domach mediowych, instytutach badawczych lub firmach, w których odpowiadają za promocję marki po stronie klienta. Adresatami studiów są również osoby zainteresowane zdobyciem najnowszej wiedzy oraz poznaniem skutecznych narzędzi niezbędnych w pracy wymagającej wiedzy z zakresu opracowywania strategicznej komunikacji marki.

Studia rekomendowane są przez: Klub Strategów Marketingu oraz IAB Polska. Patronem medialnym studiów jest SOCIALPRESS.

Więcej informacji na stronie wh.agh.edu.pl.

  • Nina

    Wydział Humanistyczny AGH, znajdujący się na uczelni TECHNICZNEJ ma o wiele lepszy program studiów i ciekawsze kierunki niż większość uczelni pedagogicznych… nieźle!

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail