X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

“Zapytaj” – nowa opcja od Facebooka dla wścibskich internautów

“Zapytaj” – nowa opcja od Facebooka dla wścibskich internautów

reklama


Jeśli już odważymy się na wypróbowanie przycisku “zapytaj”, musimy razem z nim wysłać użytkownikowi krótką wiadomość (np. “Hej, jesteś wolny czy nie? Może wyskoczymy na drinka?”) oraz wniosek o wybranie statusu: wolny, zaręczony, zamężny itd.

źródło:mahable.com

źródło:mahable.com

Warunek – musimy być znajomymi z osobą, do której chcemy wysłać owe zapytanie. Użytkownik, który nie określa swojego statusu, sam na swoim profilu nie widzi przycisku “zapytaj”. Jeśli natomiast wypełni zapytanie i odpowie na pytanie odnośnie związku, te informacje będą widoczne tylko dla pytającego, dla całej reszty pozostaną ukryte. Chociaż jeśli chcemy, możemy również udostępnić tą informację wszystkim, nie tylko zainteresowanemu.

źródło:mashable.com

źródło:mashable.com

Wprowadzenie funkcji “zapytaj” ma być nowym sposobem wykorzystania Facebooka do randkowania. Ponadto, nowy przycisk może być także przydatny marketerom, którzy często swoje produkty i usługi targetują na podstawie konkretnych danych demograficznych. Od kilku miesięcy jest też możliwe wysyłanie zapytania o inne informacje, takie jak numer telefonu, adres email, miasto urodzenia i inne.

  • Faceci ‘podrywający’ przez Facebooka i tak zostaną przy ‘zaczep’.
    Cała reszta zapyta osobiście ;)

  • Ela

    Skoro i tak musimy być znajomym z tą osobą, to równie dobrze można wysłać wiadomość prywatną…

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail