X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Szef polskiego Facebooka odchodzi

Szef polskiego Facebooka odchodzi

reklama


Warszawskie biuro największego portalu społecznościowego na świecie uruchomione zostało w 2012 roku. Obecnie pracuje w nim kilkanaście osób, które zajmują się sprzedażą reklam i obsługują kraje Europy Środkowej, Rosję oraz Izrael.

Od początku dyrektorem był Marcin Bruś. Wcześniej pracował w Procter & Gamble. W rozmowie telefonicznej z portalem Wyborcza.biz Bruś odmówił komentarza na temat powodów rozstania z firmą, nie chciał też mówić o swoich dalszych planach zawodowych.

Obowiązki odchodzącego szefa przejmie Rob Kiely – podaje Wyborcza.biz Kiley dotychczas pracował w dublińskiej siedzibie firmy.

Aktualizacja (24.07.2014):

Nasza redakcja otrzymała oficjalne oświadczenie Facebooka w sprawie odejścia Marcina Brusia ze stanowiska Head of CEE w Facebooku.

Marcin Bruś, Head of CEE w Facebooku, podjął decyzję o opuszczeniu firmy, by poza nią zacząć realizować kolejne wyzwania. Zarządzając działaniami w Europie Środkowo-Wschodniej Marcin stworzył silny i utalentowany zespół, który będzie kontynuował współpracę z klientami w tym regionie. Dziękujemy Marcinowi za jego oddanie, zaangażowanie i wkład w rozwój działalności i sukces Facebooka w Europie Środkowo-Wschodniej i życzymy mu kolejnych sukcesów w jego dalszej karierze zawodowej.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail