X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kongres For Social Media

Kongres For Social Media

reklama


Podczas spotkania zaproszeni eksperci przedstawią uczestnikom nie tylko ciekawe inspiracje, skuteczne rozwiązania oraz pomocne narzędzia, ale pokażą m.in. jak biznesowo zrozumieć wartość, jaką social media mogą przynieść czy jak oceniać potencjał poszczególnych możliwość i wykorzystać go w codziennej praktyce. Porównają również kanały komunikacji Social Media – ich wady, zalety i realne możliwości wsparcia sprzedaży.

For Social Media to również 6 bloków tematycznych podczas, których omówione zostaną zagadnienia tj.: trendy w social media, mierzenie skuteczności w social media, marketing społecznościowy w podziale na 3 kategorie – porównanie najbardziej popularnych kanałów komunikacji i narzędzi Social Media, sytuacje kryzysowe w social media, narzędziownia social managera oraz współpraca z agencjami.

Ponadto przez cały dzień zaproszeni eksperci będą do dyspozycji uczestników, udzielając odpowiedzi na indywidualne pytania. Zaś po całym dniu wrażeń i inspiracji wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na after party do Hard Rock Cafe w Złotych Tarasach, by już w mniej oficjalnej atmosferze oddać się dalszym rozmowom i dyskusjom.
Więcej szczegółów na temat programu na http://www.forsocialmedia.pl/

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail