X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Mark Zuckerberg odpowie na pytania facebookowiczów. O co go zapytasz?

Mark Zuckerberg odpowie na pytania facebookowiczów. O co go zapytasz?Mark Zuckerberg / fot. www.facebook.com/qawithmark

reklama


Do tej pory spotkania z Markiem Zuckerbergiem były bardzo popularne i gromadziły szeroką rzeszę chętnych. Niestety dostęp do nich miała dość mała grupa „wybrańców”, którym udało się na takie spotkania dostać. A potrzeba spotkania się z twórcą Facebooka jest cały czas duża, ponieważ wielu użytkowników ma poważne zastrzeżenia do sposobu działania portalu. Niektóre rozwiązania i możliwości są po prostu irytujące. Natrętne reklamy, nieprzyjazny interfejs, brak prywatności czy problemy z bezpieczeństwem danych to najpoważniejsze problemy trapiące facebookowiczów. Ciekawość budzą także pogłoski o nowych pomysłach globalnego internetowego magnata, które maja szanse na wprowadzenie w życie.

Niedawno temu pojawiła się możliwość podzielenia się swoimi wątpliwościami, problemami i spostrzeżeniami z samym twórcą Facebooka. Tym razem mogą zrobić to wszyscy użytkownicy Facebooka. Pytania można zadawać pod tym linkiem, umieszczając je w komentarzu do postu. Wszyscy użytkownicy Facebooka mogą “lajkować” nasze pytanie, co zwiększa szansę na otrzymanie odpowiedzi od samego Marka Zuckerberga. Na najpopularniejsze pytania odpowie on w czasie specjalnej sesji, którą będzie można oglądać na żywo 6 listopada o godz. 23.00 czasu polskiego. Będzie to dobra okazja nie tylko do usłyszenia odpowiedzi na zadane pytania, ale także na poznanie nowym pomysłów i planów Zuckerberga. Do tej pory najciekawszymi pytaniami zadanymi pod postem Q&A with Mark są m.in.:

  • Czy i kiedy pojawi się przycisk „Nie lubię”?
  • Czy w planach jest stworzenie Facebooka dla dzieci, zapewniającego większe bezpieczeństwo i umożliwiającego szerszą kontrolę rodzicielską?
  • Dlaczego Facebook wymusza instalowanie aplikacji Facebook Messenger na smartfonach?

Niestety, są pewne wątpliwości co do chęci zdradzania pomysłów i planów biznesowych przez Zuckerberga oraz do obszernego odpowiadania na pytania użytkowników. Są obawy, że podobnie jak w większości przypadków, dostaniemy dobrze opakowaną PR- owo, ale nie wnoszącą nic nowego odpowiedź.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail