X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Katowicka gastronomia na Instagramie – najlepsze profile

Katowicka gastronomia na Instagramie – najlepsze profilefot. © Foxy_A - bank zdjęć Fotolia.com

reklama


Na przykładzie Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Warszawy i Poznania pokazaliśmy jak sobie radzą z tym zadaniem. Dziś, na koniec naszej serii, wybierzemy się jeszcze do Katowic.

Bar a Boo

Na zdjęciach goszczą przede wszystkim włoskie przysmaki – pizze i makarony. Prócz tego koktajle, napoje, desery i oczywiście informacje o nowościach w karcie i ofertach. Bardzo ciekawym zabiegiem stosowanym na tym profilu jest także wykorzystanie zdjęć, które klienci będąc w lokalu zamieścili na sowich kontach na Instagramie. Każdy z nich został oznaczony na zdjęciu, zaś w opisie znajdują się podziękowania za wizytę i miłe pytania o wrażenia z niej.

Zobacz profil: instagram.com/baraboo_pl

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Bahnhof

Ten profil to małe królestwo Burgera. Na zdjęciach zobaczyć można jego najróżniejsze formy i kompozycje. Znajdzie się także coś kolorowego i smacznie wyglądającego do picia. Pojawiają się oczywiście informacje o godzinach otwarcia, promocjach i nowościach w menu. A to wszystko przeplatane jest zdjęciami samego wnętrza i przede wszystkim uśmiechniętych klinetów.

Zobacz profil: instagram.com/bahnhof_katowice

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Kafej

Kafej gości na Instagramie stosunkowo od niedawna, ale już zachwyca kolorami najróżniejszych śniadań i deserów. Nie może oczywiście zabraknąć samej kawy, a także zdjęć przedstawiających proces jej parzenia. Pojawiają się też uśmiechnięte twarze personelu oraz zadowoleni klienci – mali, duzi, ale też czworonożni. A to wszystko na wesoło i regularnie.

Zobacz profil: instagram.com/kafej_chorzowska

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Lokal bakery

Pieczywo w każdej możliwej postaci, bardzo klimatycznie i elegancko zaprezentowane na zdjęciach. Ale można też wejść do samej kuchni i podpatrzeć zarówno na zdjęciach, jak i na krótkich filmikach jak się je wypieka. Plusem jest też to, że często humorystyczne wpisy pojawiają się regularnie i w różnych językach.

Zobacz profil: instagram.com/lokal_bakery

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Bellmer Cafe

Ten profil powstał dopiero w lutym tego roku, ale zapowiada się całkiem obiecująco. Dobrej jakości zdjęcia smakołyków i klimatycznego wnętrza i dokładnie opisy, będące jednocześnie bardzo miłymy zaproszeniami do odwiedzenia lokalu, na pewno przypadną klinetom do gustu.

Zobacz profil: instagram.com/bellmer.cafe

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Katowcie są już naszym ostatnim przystankiem w naszej Instagramowej wyprawie. Mamy nadzieję, że cała seria przypadła Wam do gustu

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail