X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Warszawskie lokale na Instagramie

Warszawskie lokale na Instagramiefot. © Sergey Novikov - bank zdjęć Fotolia.com

reklama


Korzysta z niego wiele krakowskich, wrocławskich i trójmiejskich lokali, które pokazywaliśmy w poprzednich artykułach. Ale inne miasta również nie pozostają w tyle. Zapraszamy zatem na koleją wyprawę – dziś do Warszawy.

Czytaj więcej:
fot. © cameris - bank zdjęć Fotolia.com
Krakowskie lokale na Instagramie – wybraliśmy 10 najlepszych

MOMUgastrobar

Doskonałej jakości zdjęcia dań i napojów, zachwycające kolorami. Do tego dokładne opisy, wraz z cenami, zachęcające do przybycia i spróbowania. Nie brakuje również wszelkiego rodzaju ofert i informacji o tematycznych tygodniach lub weekendach, a także zaproszeń na koncerty i imprezy organizowane w lokalu. Od czasu do czasu pojawiają się zabawne zdjęcia personelu. A to wszystko skutkuje naprawdę dobrym kontaktem z klientami.

Zobacz profil: instagram.com/momu_gastrobar

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Qchnia Artystyczna

Piękne wnętrza, elegancko nakryte stoły, tematyczne dekoracje. Ale przede wszystkim potrawy, często wyglądające jak małe dzieła sztuki, oczywiście opisane. Ponadto zaproszenia na wystawy, aukcje, targi i konkursy. A wszystko w dobrej jakości i bardzo regularnie.

Zobacz profil: instagram.com/qchniaartystyczna

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Mówisz Masz

Na tym profilu znaleźć można głównie bardzo dobrej jakości zdjęcia bardzo apetycznie wyglądających ciast, tortów i eklerków. Ale pojawiają się także kawy, kolorowe koktajle czy zestawy śniadaniowe lub zupy. Oczywiście nie może zabraknąć informacji, ofert i promocji. Dużym plusem jest też regularność postów.

Zobacz profil: instagram.com/mowiszmaszcafe

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

InFormal Kitchen

Ten profil pojawił się w serwisie zaledwie w listopadzie zeszłego roku, ale od tego czasu niemalże codziennie pojawiają się na nim zdjęcia pięknie przygotowanych i podanych śniadań oraz dań dnia. Obok nich pojawiają się opisy, ceny oraz godziny, w których można rozkoszować się nimi w lokalu.

Zobacz profil: instagram.com/informal.kitchen

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Mysa

To coś dla miłośników wegetariańskiej, wegańskiej I bezglutenowej kuchni. Pełne koloru zdjęcia śniadań, dań, kremów, zup i słodkości, przygotowanych według tych właśnie zasad. Profil gości na Instagramie od niedawna, ale kawiarnia z całą pewnością wie co robi i potrafi zachęcić klientów do jej odwiedzenia.

Zobacz profil: instagram.com/mysakawiarnia

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Małpi Biznes

Dużo kolorowych warzyw i owoców. Barwne kanapki, sałatki i tarty. Apetyczne ciasta. Czasem filmiki pokazujące proces przygotowania jedzenia. Do tego dużo humoru. Wszystko oczywiście bardzo regularnie.

Zobacz profil: instagram.com/malpi_biznes

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Bułkę przez bibułkę

Wielbiciele śniadań na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. Śniadania tradycyjne lub na słodko, przeróżne kawy, napoje i desery. Wszystko apetycznie wyglądające i bardzo ładnie sfotografowane. Prócz tego pojawiają się również informacje o godzinach otwarcia i promocjach, ale przede wszystkim miłe słowa i życzenia dla klientów.

Zobacz profil: instagram.com/bulkeprzezbibulke

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Kawiarnia Fabryczna

W różny sposób zaparzone kawy w połączeniu z różnymi ciastami, a nawet śniadania i owocowe koktajle. Słowem – do wyboru, do koloru. Zarówno w kawiarni jak i na Instagramie. Prócz tego również zdjęcia wnętrz i uśmiechniętych klientów. A to wszystko bardzo miło i regularnie od września zeszłego roku.

Zobacz profil: instagram.com/kawiarniafabryczna

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Ministerstwo Kawy

Jak na Ministerstwo Kawy przystało, pojawia się tu wiele zdjęć przeróżnych kaw oraz zdjęć przedstawiających proces ich parzenia. Do kawy oczywiście najlepsze jest ciastko, których również tutaj nie brakuje. Na zdjęciach zobaczyć można także personel i klientów oraz relacje z kawowych warsztatów prowadzonych w lokalu. Nie brakuje też informacji o promocjach. Niestety pojawiają się one raczej nieregularnie.

Zobacz profil: instagram.com/ministerstwokawy

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Lokal14

W serwisie gości od października zeszłego roku, jednak posty pojawiają się tutaj bardzo rzadko. A szkoda, bo to przyciągające wzrok, kolorowe zdjęcia potraw i deserów oraz miłe zaproszenia do odwiedzenia lokalu. Ale pomysł jest, zatem pozostaje mieć nadzieję, że będzie dalej i częściej realizowany.

Zobacz profil: instagram.com/lokal14

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Czytaj więcej:
fot. © Kalim - bank zdjęć Fotolia.com
Trójmiejskie lokale na Instagramie – 10 najlepszych

W ostatnich dwóch częściach serii wybierzemy się jeszcze do Poznania i Katowic.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail