X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wrocławskie lokale na Instagramie – 10 typów redakcji

Wrocławskie lokale na Instagramie – 10 typów redakcjifot. © FotoKachna - bank zdjęć Fotolia.com

reklama


W poprzednich artykułach przedstawiliśmy zestawienie ciekawych profili krakowskich i trójmiejskich restauracji, barów i kawiarni na Instagramie. Dziś zapraszamy na kolejne, tym razem do Wrocławia.

Czytaj więcej:
fot. © cameris - bank zdjęć Fotolia.com
Krakowskie lokale na Instagramie – wybraliśmy 10 najlepszych

SO!Coffee

Piękne zdjęcia kawy, napojów, słodkości, kanapek, ale przede wszystkim pojawiające się od czasu do czasu filmiki i hasła dnia (oczywiście inspirowane kawą), a także wywołujące najwięcej entuzjazmu wśród klientów zdjęcia produktów SO!Coffee robione w różnych, często nietypowych, miejscach. Nie brakuje również informacji o nowościach w lokalu i konkursach, a wszystko to skutkuje naprawdę sporym odzewem ze strony obserwujących.

Zobacz profil: instagram.com/socoffee

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Bułka z masłem

Regularność postów, na których prezentowane są zarówno pyszne dania, desery i napoje serwowane w lokalu, jak i proces ich powstawania. Pojawiają się również zdjęcia wystroju lokalu i jego obsługi, a także zaproszenia na organizowane tam imprezy, spotkania.

Zobacz profil: instagram.com/bulkazmaslemwroc

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Restauracja Sycylia

Profil dla miłośników włoskiej kuchni, ale nie tylko, bo zdjęcia kolorowych, apetycznych potraw z pewnością zachwycą każdego. Znaleźć tam też można krótkie filmiki przedstawiające etapy powstawania dań, a także wszelkie informacje o zmianach lub nowościach w menu oraz o promocjach.

Zobacz profil: instagram.com/restauracja_sycylia

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Zupa

To głównie zdjęcia zup różnego rodzaju, podawanych zarówno w lokalu jak i na wynos. To także informacje o promocjach i godzinach otwarcia. Ale przede wszystkim znaleźć tu można warzywną dawkę humoru i pozytywnej energii.

Zobacz profil: instagram.com/zupawroclaw

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Central Café

Jak na profil kawiarni przystało – wiele tu zdjęć ciast, uroczych babeczek i deserów. Jednak znaleźć można także propozycje śniadań i przekąsek w sam raz na lunch. Co prawda większość zdjęć na profilu pojawiła się w przeciągu tygodnia od jego powstania, ale można to wytłumaczyć chęcią nadrobienia czasu, tym bardziej, że teraz posty pojawiają się regularnie.

Zobacz profil: instagram.com/centralcafepolska

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Karavan

Równie często jak zdjęcia samego jedzenia, pojawiają się też zdjęcia kelnerów i kucharzy, na których widać, że naprawdę dobrze bawią się w swojej pracy oraz zdjęcia równie dobrze się bawiących klientów. Oczywiście profil ten jest też źródłem informacji o nowych pozycjach w menu.

Zobacz profil: instagram.com/karavan.bar

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Machina Organika

Pięknie wyglądające, organiczne pyszności, proponowane dania dnia, zaproszenia na organizowane w lokalu spotkania i wernisaże, okazjonalne promocje oraz informacje o inicjatywach klientów – to wszystko można znaleźć na tych profilu. Niestety od października zeszłego roku, nie pojawiają się nowe wpisy, ale jeśli Machina postanowi wrócić na serwis, warto będzie o tym wiedzieć i być na bieżąco.

Zobacz profil: instagram.com/machinaorganika

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Bema Café

To przede wszystkim zdjęcia pięknie wyglądających słodkości i równie pięknie przyozdobionych kaw. Pojawiają się także informacje o rodzajach kaw używanych w lokalu. Posty pojawiają się stosunkowo regularnie, ale niestety jest ich niewiele. Zdecydowana większość z nich pisana jest w języku angielskim.

Zobacz profil: instagram.com/bemacafe

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Nigdy Nie Zapomnę

Tutaj znajdziemy głównie konkretne propozycje i ceny dań na dany tydzień. Nie mogło zabraknąć również zdjęć samych potraw i napojów. Co prawda w wyniku długiej przerwy postów jest mało, ale restauracja powoli wraca na serwis z nowymi pomysłami, więc warto dać jej szansę.

Zobacz profil: instagram.com/niezapomne

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Mlekiem i miodem

Restauracja swój profil na Instagramie prowadzi od niedawna, ale posty są publikowane regularnie. Już teraz jest kolorowo, smacznie, czasem śmiesznie, a może być jeszcze lepiej, więc naprawdę warto śledzić ten rozwój.

Zobacz profil: instagram.com/mlekiemimiodem71

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Czytaj więcej:
fot. © Kalim - bank zdjęć Fotolia.com
Trójmiejskie lokale na Instagramie – 10 najlepszych

W kolejnej części wybierzemy się do Warszawy.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail