X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Trójmiejskie lokale na Instagramie – 10 najlepszych

Trójmiejskie lokale na Instagramie – 10 najlepszychfot. © Kalim - bank zdjęć Fotolia.com

reklama


Czytaj więcej:
fot. © cameris - bank zdjęć Fotolia.com
Krakowskie lokale na Instagramie – wybraliśmy 10 najlepszych

Odwiedziliśmy już restauracje w Krakowie. Zatem dziś w naszej serii ciekawych kulinarnych miejsc w Polsce, oczywiście tych posiadających swój profil na Instagramie, zapraszamy na wirtualny spacer po Trójmieście.

Flisak76

Tęczowe koktajle rodem z raju? Kolorowe, owocowe ciasta? Tak, to właśnie tutaj. Oprócz tego zdjęcia klimatycznych wnętrz, a czasem nawet przepisy. Co prawda od grudnia zeszłego roku nie pojawiły się nowe posty, ale do tego czasu profil prowadzony był bardzo regularnie, więc jest nadzieja na powrót.

Zobacz profil: instagram.com/Flisak76

https://instagram.com/

https://instagram.com/

W starym kadrze

Coś dla siebie znajdą tu nie tylko miłośnicy dobrej kawy lub herbaty i łakoci, ale także miłośnicy dobrego kina i książek. Bo prócz zdjęć tych pierwszych, pojawiają się również zaproszenia na projekcje i spotkania autorskie. Warto też dodać, że posty pojawiają się regularnie i dokładnie informują o tym co się będzie działo.

Zobacz profil: instagram.com/wstarymkadrze

https://instagram.com/

https://instagram.com/

The Coffee Factory

Pięknie prezentujące się na zdjęciach lody, sorbety, ciasta, owoce, zestawy śniadaniowe a przede wszystkim kawy oraz herbaty. Nie brakuje tutaj także informacji o rabatach i organizowanych w kawiarni wydarzeniach.

Zobacz profil: instagram.com/tcfgdynia

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Bistro Pobite Gary

Wbrew pozorom wcale nie znajdziemy tu zdjęć starych, poobijanych garnków. Zamiast tego zobaczyć można pięknie przyrządzone i podane dania oraz desery. Prócz tego znajdą się również informacje o aktualnych ofertach, a także miłe życzenia dla klientów z różnych okazji.

Zobacz profil: instagram.com/bistropobitegary

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Mitte – Chleb i Kawa

Ten profil to przede wszystkim zaproszenia na aromatyczną kawę i pasujące do niej kanapki ze świeżego chleba lub drożdżówki. Na uwagę zasługują także zdjęcia trochę nietypowych, ale bardzo przyjemnych, czasem nawet mobilnych ogródków kawiarni. Oczywiście nie może zabraknąć ważnych dla klientów informacji. Co ciekawe, nie bark także samych klientów, którzy do czasu do czasu goszczą w postach.

Zobacz profil: instagram.com/mittechlebikawa

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Cozzi Ristorante

Na tym profilu z całą pewnością swoje oko nacieszą miłośnicy włoskiej kuchni. A to za sprawą pełnych koloru zdjęć dań, deserów i napojów. Pojawiają się także propozycje dań dnia, informacje o konkursach czy zdjęcia samego lokalu. Plusem jest też to, że posty pojawiają się stosunkowo regularnie.

Zobacz profil: instagram.com/cozziristorante

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Marmolada Chleb i Kawa

Pomimo nazwy, profil ten nie jest zaproszeniem wyłącznie na marmoladę, chleb i kawę, ale także na apetycznie wyglądające śniadania, lunche i przekąski. Zdjęcia są wykonane w dobrej jakości i zawsze dokładnie opisane. Dużym plusem może być to, że pomimo bardzo krótkiej obecności na portalu, posty pojawiają się bardzo regularnie.

Zobacz profil: instagram.com/marmoladachlebikawa

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Chwila Moment

Restauracja zawitała na Instagramie nieco ponad rok temu, ale spokojnie można stwierdzić, że wie co robi. To nie tylko pomysłowe zdjęcia i miłe zaproszenia do jej odwiedzenia, ale także informacje o godzinach otwarcia, daniach dnia, nowych propozycjach dań oraz o konkursach i spotkaniach.

Zobacz profil: instagram.com/chwilamomentgdynia

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Sztuczka

Bardzo dobrej jakości zdjęcia wyszukanych dań, a pod każdym znajduje się jego opis. Z początkiem tego roku, po półrocznej przerwie, zaczęły się pojawiać nowe posty, choć w dalszym ciągu jest ich raczej niewiele. Ale mimo to można mieć nadzieję, że restauracja już na dobre zagości w serwisie. A jeśli tak się stanie, dobrze będzie być na bieżąco.

Zobacz profil: instagram.com/sztuczka

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Mąka i Kawa

Plusem tego profilu z pewnością będą zdjęcia ukazujące jak praca lokalu wygląda „od kuchni”. Zdjęcia podawanych tam pizz również są bardzo kuszące. Jednak regularność i częstotliwość postów pozostawia niestety wiele do życzenia.

Zobacz profil: instagram.com/makaikawa

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Przed nami jeszcze wyprawy do Wrocławia, Warszawy, Poznania i Katowic.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail