X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Bloger najbardziej pożądanym facetem. Pokonał celebrytów!

Bloger najbardziej pożądanym facetem. Pokonał celebrytów!fot. zaadoptujfaceta.pl

reklama


Kamil Pawelski od dwóch lat prowadzi bloga zatytułowanego Ekskluzywny Menel. Jest pierwszym Polakiem tak zawzięcie pokazującym, że facet może być męski, a jednocześnie zadbany i dobrze ubrany. Długą brodę nosił znacznie przed tym, kiedy popularne stało się w Polsce pojęcie „lumberseksualizm”.

Organizatorzy rankingu z portalu ZaadoptujFaceta.pl zauważają, że wyniki w Polsce pokazują pewien ogólnoeuropejski trend. – Jako kobiety dość mamy stuningowanych Kenów, picujących sportowe bryki w obcisłych koszulkach. Z drugiej strony, trudno zaakceptować nam trzydziestolatków, którym ubrania kupują i piorą mamusie – uważa Francuzka Clara Bizien. – Ale na ZaadoptujFaceta.pl nie boimy się zmian, więc poprosiłyśmy swoje klientki i inne internautki, aby wybrały 100 facetów, których chętnie by zaadoptowały. Ponad 30 tysięcy kobiet broniło swoich faworytów jak niepodległości! – mówi Bizien z założonego we Francji portalu.

Podczas tegorocznej, trzeciej edycji rankingu Top 100 Facetów do Zaadoptowania, głosowaniu towarzyszył hasztag #100facetow. Kandydaci do adopcji byli wyjątkowo aktywni w mediach społecznościowych, co być może wpłynęło na rezultaty. Jak kształtowała się czołówka?

Marcin Dorociński zajął 2. miejsce i utrzymał tym samym pozycję z 2014 roku, potwierdzając swoją popularność wśród kobiet. Jako jedyny z zeszłorocznej czołówki utrzymał się tak wysoko. Maciej Zakościelny spadł z miejsca trzeciego na szóste, a ubiegłoroczny zwycięzca, Kuba Jankowski, powędrował aż o 34 miejsca w dół. Największe spadki zanotowali Karol Paciorek (o 44 pozycje) i Włodek Markowicz (o 49).

W samej czołówce znaleźli się debiutanci w Top 100: prócz zwycięzcy Pawelskiego, trzecie miejsce zajął 28-letni aktor Stefan Pawłowski, znany choćby z głośnego filmu „Jack Strong”, czwarte – aktor Aleksy Komorowski, a piąte – multiinstrumentalista Sławomir Uniatowski. Dobre wejście miał też Radosław Mróz z 1. miejscem w kategorii dziennikarze (23. w klasyfikacji ogólnej). Radzimir Dębski w kategorii muzycy z miejsca 4. skoczył na 3.

Daleko w tyle zostali Sergiusz Ryczel i Michał Kędziora. Pocieszać ich może tylko fakt, że i oni zostaliby adoptowani – nie ma bowiem w rankingu faceta, na którego nikt by nie zgłosował.

Zobacz pełne zestawienie

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail