X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kto skasował cię ze znajomych na Facebooku – czy ta aplikacja działa?

Kto skasował cię ze znajomych na Facebooku – czy ta aplikacja działa?fot. © bloomua - bank zdjęć Fotolia.com

reklama


Who Deleted Me, to appka dostępna zarówno na Androida jak i iOs, która ma być poniekąd technologicznym hitem, a jednocześnie jasno komunikować nam, którzy z naszych internetowych znajomych postanowili wykasować nas z tego zacnego grona. W świecie, którym rządzą nami mobilne urządzenia, platformy społecznościowe i kontakt online, Who deleted me nie wydaje się czymś nadzwyczajnym, ale jak wiadomo, w każdym z nas zawsze jest nutka ciekawości i takie aplikacje zawsze będą dla nas atrakcyjne. Zwłaszcza, jeśli chcemy nawiązać z kimś kontakt i dziwnym trafem nie możemy go znaleźć wśród listy swoich znajomych…

whodeletedme

Aplikacja pokazuje użytkownikom nie tylko, kiedy zostali usunięci z czyjegoś grona znajomych, ale również kiedy osoba, która ich wyrzuciła była ostatnio aktywna na Facebooku. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie spore grono hejterów i bardzo niskie oceny wystawiane aplikacji, która bądź co bądź, uchodzi przecież za coś „must have” na naszych telefonach i urządzeniach mobilnych. Niestety zdecydowana większość użytkowników, którzy zdążyli już pobrać appkę narzeka, że „nie działa”, „jest stratą czasu” i pojawia się „błąd serwera”.

https://play.google.com/

https://play.google.com/

Na pewno faktem przyczyniającym się do złości i irytacji użytkowników jest to, że Who Deleted Me pokazuje osoby, które usunęły nas z grona znajomych, ale dopiero te, które zrobiły to po zainstalowaniu aplikacji. Dlatego też pojawiły się tak negatywne opinie, które zaważyły na całej ocenie appki w sklepie Google – 1,9 gwiazdki na 5.

Cóż można powiedzieć o tej aplikacji? Jeśli jesteście fanami wszystkiego co mobilne i chcecie wiedzieć wszystko na temat tego, co dzieje się wokół Was, to na pewno aplikacja dla Was. U mnie aplikacja uruchomiła się normalnie, ale niestety nikt z moich znajomych nie zdążył perfidnie skasować mnie z grona facebookowych Best friendsów, dlatego ciężko jest mi tak naprawdę powiedzieć coś więcej o tej appce. Na pewno wielu osobom będzie przeszkadzał fakt, że nie jest ona dostępna w polskiej wersji językowej, choć z tych wszystkich negatywnych opinii, ta wydaje się być najmniej ważną.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail