X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kto skasował cię ze znajomych na Facebooku – czy ta aplikacja działa?

Kto skasował cię ze znajomych na Facebooku – czy ta aplikacja działa?fot. © bloomua - bank zdjęć Fotolia.com

reklama


Who Deleted Me, to appka dostępna zarówno na Androida jak i iOs, która ma być poniekąd technologicznym hitem, a jednocześnie jasno komunikować nam, którzy z naszych internetowych znajomych postanowili wykasować nas z tego zacnego grona. W świecie, którym rządzą nami mobilne urządzenia, platformy społecznościowe i kontakt online, Who deleted me nie wydaje się czymś nadzwyczajnym, ale jak wiadomo, w każdym z nas zawsze jest nutka ciekawości i takie aplikacje zawsze będą dla nas atrakcyjne. Zwłaszcza, jeśli chcemy nawiązać z kimś kontakt i dziwnym trafem nie możemy go znaleźć wśród listy swoich znajomych…

whodeletedme

Aplikacja pokazuje użytkownikom nie tylko, kiedy zostali usunięci z czyjegoś grona znajomych, ale również kiedy osoba, która ich wyrzuciła była ostatnio aktywna na Facebooku. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie spore grono hejterów i bardzo niskie oceny wystawiane aplikacji, która bądź co bądź, uchodzi przecież za coś „must have” na naszych telefonach i urządzeniach mobilnych. Niestety zdecydowana większość użytkowników, którzy zdążyli już pobrać appkę narzeka, że „nie działa”, „jest stratą czasu” i pojawia się „błąd serwera”.

https://play.google.com/

https://play.google.com/

Na pewno faktem przyczyniającym się do złości i irytacji użytkowników jest to, że Who Deleted Me pokazuje osoby, które usunęły nas z grona znajomych, ale dopiero te, które zrobiły to po zainstalowaniu aplikacji. Dlatego też pojawiły się tak negatywne opinie, które zaważyły na całej ocenie appki w sklepie Google – 1,9 gwiazdki na 5.

Cóż można powiedzieć o tej aplikacji? Jeśli jesteście fanami wszystkiego co mobilne i chcecie wiedzieć wszystko na temat tego, co dzieje się wokół Was, to na pewno aplikacja dla Was. U mnie aplikacja uruchomiła się normalnie, ale niestety nikt z moich znajomych nie zdążył perfidnie skasować mnie z grona facebookowych Best friendsów, dlatego ciężko jest mi tak naprawdę powiedzieć coś więcej o tej appce. Na pewno wielu osobom będzie przeszkadzał fakt, że nie jest ona dostępna w polskiej wersji językowej, choć z tych wszystkich negatywnych opinii, ta wydaje się być najmniej ważną.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail