X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kobiety topless z męskimi sutkami – nowa akcja na Instagramie

Kobiety topless z męskimi sutkami – nowa akcja na Instagramie

reklama


Kobiety na całym świecie, których zdjęcia usuwano m.in. z Instagrama za pokazywanie sutków, naprawdę się zdenerwowały. Skoro nie pomogły nawet akcje typu „Free the nipple”, w które zaangażowało się mnóstwo gwiazd, a które miały na celu uświadomienie społeczeństwu, że kobiece sutki i ciało topless to nic złego, gorszącego i naprawdę nie ma powodu, aby usuwać takie zdjęcia, postanowiono podejść do tego z zupełnie innej strony.

Kobieta vs Mężczyzna

„Dlaczego nie usuwacie zdjęć mężczyzn z gołymi klatami?!” – tak właśnie brzmiały pytania rozwścieczonych kobiet, które nie raz dawały upust swoim emocjom na Instagramie, pokazując, że zarówno kobiece jak i męskie ciała są takie same i nie powinno się ich kategoryzować oraz mówić, że jedno jest dobre, a drugie złe i w Internecie nie może być na to miejsca.

#freetheboob #freethenipple #freenips #freenipple

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika #freethenipple (@free_the.nipple_)

Użyj męskiego sutka

Akcja o której piszemy rozpoczęła się w czerwcu dzięki artystce Micol Hebron, które udostępniła wszystkim zdjęcie z męskim sutkiem i dokładnie opisała co należy zrobić.  Coraz więcej osób, a w szczególności kobiet dodaje zdjęcia z doklejanymi męskimi sutkami i taka sama ilość osób wierzy w to, że być może to ta akcja będzie tą, która coś zdziała.

#regram @vixenityrose #freethenipple #equality

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Free The Nipple (@freethenipple)

 

NOPENOPENOPENOPENOPE #NOPE #Tumblr #nips #wtf #me

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @sexypurplegem

Yep I find nipples hilarious, I’m sexy and you know it! #malenipples #haveanicefuckingday #nudepicture

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Amanda Allander (@manda_allander)

Jak na razie nie mamy odpowiedzi ani ze strony Instagrama ani Facebooka i szczerze powiedziawszy pewnie nie mamy na nią co liczyć. Wiele gwiazd, z milionami followersów próbowało już swoich sił, niestety bezskutecznie i nawet ich zdjęcia były kasowane. Media społecznościowe mają swoją politykę, której nie zamierzają porzucić. Jakiś czas temu w sieci wynikło ogromne oburzenie, gdyż okazało się, że Instagram kasuje zdjęcia zbyt otyłych ludzi, bo nie pasują oni do wizerunku medium i nawet zaktualizowane filtry nie pomagają. Oburzenie przycichło, a polityka narzędzia się nie zmieniła. W tej sprawie pewnie będzie wyglądać to podobnie, a co jakiś czas będziemy świadkami coraz to nowszych i coraz bardziej kreatywnych pomysłów na tego typu akcje społecznościowe.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail