X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wszyscy tworzymy kontent – Filmteractive 2015

Wszyscy tworzymy kontent –  Filmteractive 2015

reklama


Pierwszego dnia festiwalu odbędzie się międzynarodowa konferencja biznesowa, skupiona wokół innowacyjnych treści audiowizualnych i najnowszych trendów w branży. Udział w niej wezmą m.in.:

  • Paolo Bonsignore, dyrektor marketingu illycaffè (Włochy),
  • Lovisa Sunnerholm, PR Manager Electrolux EMEA i producent wykonawczy filmu „The Next Black” (Szwecja)
  • Tommy Andreasen, Concept Creator Lego (Dania)
  • Amanda Farnsworth, redaktor BBC News (Wielka Brytania)
  • Robert Pratten, dyrektor generalny Transmedia Storyteller (Wielka Brytania).

newsletter_0811

Drugi dzień imprezy rozpocznie się od pierwszych w Europie Środkowo-Wschodniej targów treści interaktywnych i crossmedialnych. Dla twórców to szansa na zaprezentowanie swoich projektów przed przedstawicielami znanych marek. Dla brandów – możliwość odnalezienia  projektu, który pomoże w ich promocji. Projekty będą oceniane przez redaktorów zamawiających z BBC, Channel 4, France Televisions, Telefrance, ZDF oraz przez twórców gier (Techland), natomiast projekty z potencjałem komercyjnym ocenią przedstawiciele marek takich, jak PepsiCo, L’Oreal, Allegro czy PayU.

Drugiego dnia odbędą się również pokazy filmowe. W tym roku zaprezentowane zostaną dwa filmy zrealizowane na potrzeby marek: Electrolux „The Next Black” oraz „A Small Selection Of The World” Illy Caffè.

Impreza odbędzie się w dniach 23-24 września w Szkole Filmowej w Łodzi przy ul. Targowej 61/63. Wstęp na targi oraz pokazy filmowe jest bezpłatny. Bilety na konferencję można zakupić na stronie www.filmteractive.eu.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail