X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook pozwoli dodawać filmy jako awatary. Zobaczcie, jak to działa

Facebook pozwoli dodawać filmy jako awatary. Zobaczcie, jak to działafot. CC0 Public Domain

reklama


Jako pierwsi z nowej usługi skorzystają użytkownicy iPhone’ów w Kalifornii i Wielkiej Brytanii, natomiast pewne jest, że w “niedalekiej” przyszłości każdy z nas będzie mógł swobodnie tworzyć 7sekundowe gify w miejscu statycznych dotychczas zdjęć profilowych.

Warto jednak zauważyć, że profilowe gify będą widoczne tylko wtedy, gdy wejdziemy na konto danego użytkownika, tak więc z poziomu messengera czy News Feeda nic się nie zmieni. Co więcej, wideo się uruchomi dopiero po kliknięciu/ dotknięciu w ikonę profilową.

via GIPHY

 

Kolejne udoskonalenia w drodze

Okazuje się, że team Zuckerberga pracuje nad kolejną opcją. Obecnie jest trend na tymczasowe i “real-time’owe” zdjęcia profilowe, jak wtedy, gdy w Stanach zezwolono na małżeństwa homoseksualne lub wtedy, gdy odbywały się rozgrywki Super Bowl. Większość użytkowników zmienia wtedy swoje zdjęcia profilowe, ale jak to bywa, po czasie pragnie znowu wrócić do swojego poprzedniego zdjęcia. No i tu właśnie pojawi się nowa funkcja Facebooka, dzięki której nie będziemy musieli ręcznie zmieniać fotki, bo wyręczą nas za to automatyczne ustawienia. Wygodnie, prawda?

facebook video zdjecie

Jak Wam się podoba nowa funkcja Facebooka? Znając życie, spotka się z ogromnym entuzjazmem i już wkrótce będziemy mogli się prześcigać w konkursie na najbardziej kreatywne 7-sekundowe wideo profilowe. Ja już się przygotowuję.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail