X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Poznajcie aplikacje dzięki którym zapomnicie o Instagramie

Poznajcie aplikacje dzięki którym zapomnicie o Instagramiefot. © Artur Marciniec - bank zdjęć Fotolia.com

reklama


Ponad 400 milionów użytkowników na całym świecie robi swoje, więc póki co zarówno fani jak i twórcy Instagrama nie mają żadnych powodów do zmartwień, wręcz przeciwnie. Natomiast nie zmienia to faktu, że nie każdemu będzie odpowiadać ciągle zmieniająca się formuła tej aplikacji, stąd postanowiliśmy przedstawić tym osobom alternatywy, które po pierwsze: wcale nie są gorsze, a po drugie: są naprawdę rozbudowane i profesjonalne. Gotowi?

Google Photos

Możecie wierzyć lub nie, ale Google Photos wciąż się zmienia i rozwija. Przechowuje i pozwala na zarządzanie zdjęć w chmurze, a jej prosty i intuicyjny interfejs sprawia, że korzystanie z aplikacji jest jeszcze przyjemniejsze. Poza tym, Google Photos od niedawna rozpoznaje twarze, a także pozwala na wyszukiwanie tego, co znajduje się na zdjęciu.

google photos

https://play.google.com

VSCO Cam

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się co oznaczają hashtagi #VSCO  pod zdjęciami opublikowanymi przez Waszych znajomych, pewnie zaczynacie się domyślać. Aplikacja o której mowa czyni zdjęcia piękniejszymi, nieco retro i vintage. VSCO Cam zawiera dużo więcej funkcji niż Instagram, a każdy z dostępnych filtrów daje użytkownikowi możliwość dodania do zdjęcia efektu niczym ze starej kamery. Ponadto, appka zapewnia użytkownikom bezpłatną synchronizację oraz wysyłkę zdjęć do spersonalizowanego konta bez nastawiania się na udostępnianie zdjęć w mediach społecznościowych, a bardziej na tworzeniu po prostu ładnych zdjęć.

www.tec.com.pe

www.tec.com.pe

Hyperlapse

Dostępna dla użytkowników iOS aplikacja spod skrzydeł Instagrama,  Hyperlapse sprawi, że udostępniane przez Was filmy wideo wejdą na zupełnie inny poziom jakości. Jeśli więc drżenie rąk macie opanowane do perfekcji, Hyperlapse, która poprawia jakość filmów i tworzy niesamowity efekt końcowy nawet bez wybitnie dobrej kamery, jest właśnie dla Was.

https://itunes.apple.com

https://itunes.apple.com

Photoshop Fix

Kwintesencja Photoshopa w aplikacji mobilnej? To właśnie cechy wersji Fix, dostępnej dla użytkowników urządzeń mobilnych Apple. Potężny edytor zdjęć, pozwalający na usunięcie efektu czerwonych oczu, niedoskonałości skóry czy nawet części ciała sprawi, że naprawdę poczujecie się niczym profesjonalni graficy.

https://itunes.apple.com/

https://itunes.apple.com/

Manual

Manual pozwala na niezależną kontrolę zaawansowanych ustawień, takich jak migawki, ISO, balans bieli, ostrości i kompensacji ekspozycji. Kiedy skonczycie edycję zdjęć, wszystkie automatycznie zapiszą się na iPhone w rolce kamery.

https://itunes.apple.com

https://itunes.apple.com

Giphy Cam

Tworzenie własnych i unikalnych gifów? I to na własnym telefonie? Świetny pomysł! Aplikacja oprócz tego, pozwala także na dodanie wybuchów, gwiazdek, tekstu i wielu innych efektów specjalnych. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pobrać appkę!

http://giphy.com/

http://giphy.com/

Over

Gotowi na kreatywne działania? Over na pewno Wam je zapewni. Aplikacja, dostępna zarówno dla użytkowników korzystających z Androida jak i iOS, pozwala na tworzenie kartek okolicznościowych, grafik, dołączanie zdjęć, a także ich personalizację.

https://itunes.apple.com

https://itunes.apple.com

Pixelmator

Aplikacja dostępna wyłącznie na urządzenia Apple, mimo tego, że jest płatna ($4,99), naprawdę warta zainwestowania w nią. Potężny edytor zdjęć może poradzić sobie z niemalże każdym zadaniem jak profesjonalne narzędzie. Pixelmator pozwala na korekcję kolorów, retusz, poprawianie lub usuwanie produktów, a nawet edycję warstw.

http://www.pixelmator.com

http://www.pixelmator.com

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail