X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Twitter eksperymentuje z emotikonami!

Twitter eksperymentuje z emotikonami!fot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Zmiana gwiazdek na serca nieco ponad 2 tygodnie temu nie spotkała się z pozytywną reakcją użytkowników Twittera. Gwiazdki też miały swój sens i wielu userów po prostu się do nich przyzwyczaiło. Natomiast to, co zaobserwowano teraz, może wywołać już tylko pozytywne emocje emoji.

Okazuje się, że usługę zauważył jeden z użytkowników Twittera, Ninji. Podczas korzystania z aplikacji zanotował, że może użyć nie tylko serca, ale również płaczącej twarzy czy emotki 100, z czego niezmiernie się ucieszył. A jakże! W końcu emotikona została słowem roku, Twitter musi więc iść w zgodzie z trendami.

Umówmy się , funkcja, którą aktualizuje Twitter, powinna na nim być już od dawna. Facebookowe Reakcje, wprowadzone nie tak dawno temu i wciąż pojawiające się nowe emotki to już nasza rzeczywistość. Rzeczywistość, za którą chce podążać Twitter. Fakt, że coraz więcej platform idzie właśnie w tym kierunku nie wynika z tego, że jest to ich pomysł i sposób na zachęcenie nas do korzystania z ich usług, ale odpowiedź na nasze potrzeby. (Nie)stety coraz częściej wolimy wyrazić nasze emocje za pomocą właśnie emotek aniżeli słów. Smutne i prawdziwe czy po prostu normalne?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail