X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowe funkcje na Snapchacie – wysyłanie zdjęć oraz audio i wideo rozmowy

Nowe funkcje na Snapchacie – wysyłanie zdjęć oraz audio i wideo rozmowyfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Najnowsza aktualizacja zawiera w sobie nowe narzędzia nietypowe dla Snapchata. Dzięki najnowszym funkcjom, aplikacja stała się poważnym konkurentem dla innych komunikatorów. Tak, komunikatorów! A to wszystko za sprawą możliwości wysyłanie zabawnych naklejek, przesyłania zdjęć oraz możliwości audio oraz wideo rozmowy.

http://mashable.com/

http://mashable.com/

Dotychczas każda wymiana zdań, na Snapchacie nie była w niczym lepsza, ani ciekawsza od pozostałych komunikatorów. Wręcz stanowiła udrękę. Od teraz Messenger i WhatsApp mają poważną konkurencję. Po rozpoczęciu rozmowy na czacie, na pasku w kolejności od lewej wyświetli się możliwość przesyłania zdjęć, audio rozmowy, wysłania snapa, następnie wideo rozmowy, a na końcu znajduje się zbiór naklejek.

http://mashable.com/

http://mashable.com/

http://mashable.com/

http://mashable.com/

Na początku tego roku pojawiły się plotki, że Snapchat planuje rozwinąć funkcję dzwonienia. Nowo wprowadzone zmiany umożliwiają dzwonienie bezpośrednio z zakładki „czat”, nawet jeśli drugi użytkownik nie jest aktualnie na czacie. Wówczas na jego ekranie pojawi się informacje, że ktoś próbuje się z nim skontaktować.

Zmianie uległ również sposób wyświetlania snapów ze “stories” przyjaciół. W górnym lewym rogu pojawiła się nazwa użytkownika oraz informacja ile temu wrzucił on dane nagranie. Dodatkowo, co zaskakuje przy pierwszym użyciu, po zakończeniu oglądania jednego użytkownika, aplikacja automatycznie “przerzuca” nas na kolejną dawkę snapów innego użytkownika.

 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail