X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

IV Targi IT Future Expo – rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom!

IT Future Expo, którym patronuje SocialPress, to IV edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym, jak również najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT.

IV Targi IT Future Expo – rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom!

reklama


IT Future Expo, którym patronuje SocialPress, to IV edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym, jak również najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT.
[mwall_2]
Idea targów niesie za sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt i kierunki rozwoju branży. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku.

Podczas targów informatycznych będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiązaniami informatycznymi na świecie, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm.

Gościem specjalnym będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej konferencji – Twoja Kariera w IT – poprowadzi wykład motywacyjny “Znajdź Siłę”.
Zapowiedź:  https://www.youtube.com/watch?v=uW8d2YGd8CM

Impreza będzie przestrzenią networkingową, a także platformą wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych. Spotkanie koncentruje przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatyczno-technologicznej, dzięki czemu na targach można spotkać kontrahentów nie tylko z naszego kraju lecz również z za granicy.

Wydarzenie ma charakter branżowy. Do udziału zaproszeni są zatem reprezentanci firm oraz instytucji.

Targom towarzyszyć będzie wielka GalaIT FUTURE AWARDS, podczas której internauci wraz z Kapitułą, wyłoni Laureatów Konkursu – LIDERZY IT 2016. W czasie trwania targów odbędzie się również konferencja – IT FUTURE CONGRESS. W programie kongresu wysłuchać będzie można wystąpień ekspertów branżowych oraz liderów rynku nt. obecnych wyzwań branży IT. O tym jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż opowie Grzegorz Błażewicz z Sales Manago. O możliwościach synergii Big Data i Small Data, prezentację przedstawi Radosław Kita z Allegro. W programie nie zabraknie również tematyki bezpieczeństwa. Dobre praktyki w zakresie zarządzania uprawnieniami do systemów IT zaprezentuje Pan Dariusz Dylski z Citi Handlowy. 

Stało się już tradycją, że imprezą towarzyszącą IT Future Expo są informatyczne targi pracy. Również i tym razem w specjalnie wydzielonej strefie, odbędzie się wydarzenie – IT CAREER SUMMIT, wraz z równolegle trwającą konferencją  – TWOJA KARIERA W IT, podczas której swoim wystąpieniem zmotywuje gości Łukasz Jakóbiak.

W programie imprezy przewidywane są bezpłatne Warsztaty Scrum Droid, dostęp do strefy 3D oraz strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Zgłaszać można się pod adresem: www.itfuture.pl

Zakres tematyczny targów:

 • Oprogramowanie (ECM, CRM, ERP, BI, BPM, rozwiązania dedykowane)
 • Infrastruktura i Data Center
 • Wirtualizacja
 • Bezpieczeństwo IT
 • Cloud Computing
 • Big Data
 • Technologie mobilne
 • E-commerce
 • Strefy specjalne (IT startup, strefa 3D, strefa kariery)
 • Usługi IT (outsourcing, szkolenia, consulting)
 • Technologie sprzętowe
 • Teleinformatyka
 • Rozwiązania branżowe (dla logistyki, dla edukacji, dla bankowości, dla medycyny)

Strona internetowa wydarzenia: http://itfuture.pl/warszawa/

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny

Organizatorzy zapraszają do zapoznania się z program wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail