X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Warsaw International Media Summit: jak zmienia się model konsumpcji mediów?

Warsaw International Media Summit, któremu patronuje SocialPress jest wydarzeniem, podczas którego przedstawiciele rynku telekomunikacyjnego i medialnego mają okazję spotkać się w jednym miejscu i podjąć dyskusję na istotne dla tych branży tematy.

Warsaw International Media Summit: jak zmienia się model konsumpcji mediów?fot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Rynek mediów i telekomunikacji, pomimo ciągłego zmagania się z nowymi wyzwaniami i wygórowanymi oczekiwaniami konsumentów z dnia na dzień zaskakuje nowymi technologiami i rozwiązaniami. Reprezentanci tego sektora będą rozmawiać na temat fundamentalnych zagadnień podczas Warsaw International Media Summit, który odbędzie się 12-13 października 2016 roku w Hotelu Westin w Warszawie.

Wśród kluczowych zagadnień, które zostaną poruszone podczas Konferencji znajdują się m.in.: przyszłość mediów publicznych, monetyzacja mediów i modele biznesowe przyszłości, finansowanie mediów w świetle zmian i tendencji konsumpcji, piractwo i współpraca z instytucjami rządowymi, technologie przyszłości, kanały dystrybucji treści, cyberbezpieczeństwo.

Wydarzenie to co roku gromadzi liczne grono kluczowych przedstawicieli z branży medialnej, telekomunikacji i nowych technologii. Umożliwia to spojrzenie z różnych perspektyw na ważne zagadnienia, z punktu widzenia rozwoju całego rynku. Co najważniejsze, debata w tak zróżnicowanym gronie może stanowić klucz do narodzin nowych strategii i trendów w najbliższej przyszłości – skomentował Robert Bednarski, Country Director, Central Eastern Europe, Facebook.

Kongres stanowi unikalną okazję do podjęcia dyskusji na temat kluczowych wyzwań i problemów z jakimi na co dzień spotyka się branża oraz wymiany wiedzy, opinii i doświadczeń między decydentami i uczestnikami polskiego rynku telekomunikacyjnego, medialnego i nowych technologii.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail