X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Co gryzie marketera, czyli 8. Forum Marketingu Zintegrowanego

Podczas konferencji Forum Marketingu Zintegrowanego (FMZ), której patronem medialnym jest SocialPress odbędą się prelekcje w modelu Marketerzy dla Marketerów. Eksperci zaprezentują założenia i efekty swoich kampanii „od kuchni”.

Co gryzie marketera, czyli 8. Forum Marketingu Zintegrowanegofot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Forum Marketingu Zintegrowanego odbędzie 6-7 października w Warszawie. Będą to dwa dni wypełnione dawką praktycznej wiedzy oraz pomysłów i inspiracji. Dzień pierwszy to prezentacje licznych case studies kampanii marketingowych. Będzie to przenikliwe spojrzenie w przeszłość – na to, co w marketingu działo się w ostatnich miesiącach.

  • Lojalność. Najtrudniejsza do osiągnięcia i najbardziej pożądana.
  • Od kołyski aż po grób. Shopper i jego podróż dookoła marki – dzisiaj.
  • Event marketing jako poligon doświadczalny dla marki.

Dzień drugi – wykłady na temat przyszłości i sposobów, w jaki marketerzy mogą mierzyć się z wyzwaniami, przed którymi stoją. Dla uczestników Forum te spotkania z coachami będą unikalną możliwością rozwoju miękkich umiejętności, zaczerpnięcia inspiracji oraz wzięcia udziału w aktywnej dyskusji.

  • CSR & odbiór rynkowy, a trendy przyszłości?
  • Jak budować bliską relację z konsumentką i dlaczego niezbędne jest do tego mapowanie psychograficzne?
  • Wymyślmy firmę na nowo

Uczestnicy Forum Marketingu Zintegrowanego to przede wszystkim przedstawiciele średniego i wyższego szczebla zarządzania w działach marketingu, osoby na co dzień mierzące się z wyzwaniami rynku i szukające inspiracji oraz wymiany doświadczeń z innymi praktykami. To również wybitni eksperci i profesjonaliści, którzy nie boją się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.

8. Forum Marketingu Zintegrowanego odbędzie się w dniach 6-7 października 2016 roku w kinie Cinema City, w Galerii Mokotów, w Warszawie. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

  • Marysia

    Najlepsza kampania marketingowe ,mój fb został bardzo wysoko wypromowany itd. i bardzo polecam też innym firmom – Pcpolska.com

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail