X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook prezentuje nową funkcję Messengera – Instant Video

Facebook nieustannie stara się ulepszać dostarczane usługi. Tym razem na celowniku jest aplikacja Messenger. Wczoraj wprowadzono nową do niej funkcję Instant Video.

Facebook prezentuje nową funkcję Messengera – Instant Videofot. newsroom.fb.com

reklama


O nowej funkcji poinformował m.in zarządzający komunikatorem, David Marcus na swoim Twitterze. Instant Video jest odpowiedzią na wszechobecność wideo. Funkcja ta pozwala na live video podczas prowadzenia konwersacji. Dzięki nowej możliwości rozmowy będą bogatsze, bo zobaczymy się ze swoim rozmówcą “twarzą w twarz”.

Za pomocą Instant Video zaobserwujemy reakcje naszych znajomych na wysłane przez nas treści. Pozyskamy opinię przyjaciela podczas zakupów, czy zobaczymy tatę na wyjeździe biznesowym. Wyślemy także emoji i naklejki bez wyłączania filmu.

Aby skorzystać z funkcji obie strony konwersacji muszą posiadać najnowszą wersję Messengera. Jeśli nasz rozmówca będzie równocześnie w oknie rozmowy zobaczymy pulsującą ikonę wideo. Po kliknięciu w nią rozpocznie się połączenie wideo w czasie rzeczywistym. Dźwięk domyślnie jest wyłączony, ale z łatwością można go załączyć. Film będzie się “unosić” nad naszą rozmową. Rozmówca będzie mógł oglądać nasze wideo lub odpowiedzieć na nie swoim.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail