X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

LinkedIn uruchamia nową platformę – startuje LinkedIn Learning

Wczoraj w San Francisco odbyła się konferencja LinkedIn'a na której ogłoszono uruchomienie nowej platformy internetowej do nauki. Co na niej znajdziemy?

LinkedIn uruchamia nową platformę – startuje LinkedIn Learningfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


LinkedIn Learning to nowa platforma, która łączy zawartość serwisu Lynda.com z danymi i sieciami kontaktów LinkedIn. 450 milionów użytkowników dało firmie wgląd na umiejętności, przemysły i organizacje. Dzięki temu możliwa była identyfikacja potrzebnych zdolności.

Platforma jest oparta na trzech segmentach: światowej klasy contencie, danych opartych na personalizacji oraz wygodzie użytkowania. LinkedIn Learning to ponad dziwięć tysięcy kursów prowadzonych przez ekspertów z branży. Obejmują one zarówno umiejętności miękkie jak i wiedzę specjalistyczną, nawet z zakresu programowania. W proces pilotażowy zaangażowane są takie firmy jak Bertelsmann, Box, Ellie Mae, NBCUniversal czy Viacom. Biblioteka Lynda.com jest nieustannie rozwijana, tygodniowa pojawia się tam przynajmniej 25 kursów. Kursy dostępne są w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, japońskim i francuskim.

fot. content.linkedin.com

fot. content.linkedin.com

Użytkownicy dostają właściwy kurs we właściwym czasie, ponieważ LinkedIn Learning podaje sugestie i tworzy spersonalizowane rekomendacje. Organizacje także mogą używać danych Linedin to dla dostosowania ścieżek nauczania. Efekty są mierzalne za pomocą raportów i analiz.

Podejmowanie kursów jest bardzo łatwe. Podzielone są na segmenty, które mogą być wyświetlane w każdym czasie, na każdym urządzeniu, także w trybie offline. Treści kursów są dobierane na podstawie naszego doświadczenia zadeklarowanego na naszym profilu na LinkedIn.

Nowe narzędzie ma pomóc organizacjom w definiowaniu kluczowych umiejętności, ich nauka oraz mierzalność efektów. Firma deklaruje, że to pierwszy krok w tworzeniu możliwości dla pracowników i krok milowy dla marki.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail