X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Spotify nawiązał współpracę z Tinderem

Powiedzenie Powiedz mi czego słuchasz, a powiem ci kim jesteś od dzisiaj nabrało zupełnie nowego znaczenia – serwis Spotify nawiązał współpracę z Tinderem, dzięki której muzyka stanie się integralną częścią poszukiwania potencjalnych partnerów w aplikacji.

Spotify nawiązał współpracę z Tinderemfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Do tej pory Tinder sugerował nam potencjalne sparowanie z innymi użytkownikami aplikacji bazując na preferencjach swipe’owania, wspólnych znajomych czy zainteresowaniach. Dzięki współpracy ze Spotify użytkownicy Tindera mogą teraz wzbogacić swoje profile o osobisty hymn, a także wyświetlić oraz słuchać najpopularniejszych artystów na Spotify.

Więcej powodów, aby przesunąć w prawo

Dzięki integracji ze Spotify, użytkownicy Tindera będą mieli możliwość odsłuchiwania fragmentów ulubionych utworów innych osób bezpośrednio z poziomu ich profilu na Tinderze – niezależnie od tego czy posiadają konto w Spotify czy nie. Osoby, które zdecydują się na podpięcie swojego konta Spotify z profilem w aplikacji Tinder będą miały możliwość zmatchowania się z osobami o podobnym guście muzycznym. To nie koniec nowości – od teraz, użytkownicy Tindera korzystający ze Spotify (niezależnie od tego czy posiadają subskrypcję Spotify Premium czy korzystają z wersji darmowej serwisu) będą mieli możliwość wybrania swojego osobistego hymnu, czyli utworu, w którym świetnie napisany tekst jest dopełniony akompaniamentem muzyki idealnie oddającej to, co akurat gra nam w duszy.

Earbuds in. Volume up. Swipe on. Rock out.

Jak zamieścić swój osobisty hymn? Wystarczy wejść w Spotify i poszukać swojego osobistego hymnu, a później zintegrować swój profil Tinderowy z kontem Spotify (wchodząc w ustawienia Profilu w aplikacji Tinder). Następnie, należy wybrać swój hymn oraz ulubionych artystów, którzy powinni pojawić się na profilu – dzięki temu swipe’owanie może być jeszcze fajniejsze.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Nowa funkcjonalność Tindera jest dostępna na wszystkich 59 rynkach, gdzie obecne jest Spotify.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail