X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Mixx Awards & Conference 2016: Znamy nazwiska głównych prelegentów

Już 1 grudnia w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się 10. edycja edycja Mixx Awards & Conference. Na jakiej tematyce skupiają się w tym roku organizatorzy i kogo zobaczymy na scenie?

Mixx Awards & Conference 2016: Znamy nazwiska głównych prelegentówfot. materiały prasowe

reklama


Jubileuszowa, dziesiąta edycja konkursu Mixx Awards, organizowanego przez IAB Polska, ma szansę zapaść na długo w dobrej pamięci polskiej branży digitalowej. Nie mniej emocji wzbudzi lista prelegentów Mixx Conference 2016.

Natalia Hatalska zainauguruje konferencję omawiając najnowsze trendy w komunikacji online. Barbara Sołtysińska wraz z Rafałem Masnym otworzy część dedykowaną działaniom komunikacyjnym z udziałem wpływowych postaci. Wystąpienie Barbary Stawarz będzie wstępem do części poświęconej marketingowi treści. Natomiast segment dedykowany angażowaniu społeczności poprzez działania marketingowe i reklamowe poprowadzi Krzysztof Winnik.

Nagrody i wyróżnienia przyznawane w ramach konkursu Mixx Awards mają za zadanie nie tylko docenienie najbardziej efektywnych i kreatywnych kampanii, ale także zaszczepienie najlepszych wzorców na polskiej digitalowej scenie. Dlatego gala wręczenia nagród jest poprzedzona całodniową konferencją, podczas której zaproszeni goście omawiają najciekawsze trendy, wyznaczające kierunek rozwoju branży na najbliższe miesiące i lata. – powiedział Robert Wielgo, Członek Zarządu IAB Polska.

Agendę tegorocznej konferencji zbudowano na trzech filarach tematycznych, którymi są: marketing z udziałem znanej postaci, marketing oparty na treściach oraz budowanie i angażowanie społeczności. Do uczestnictwa w wydarzeniu zachęcić powinny zarówno znane nazwiska prelegentów otwierających poszczególne bloki, jak również możliwość spotkania z twórcami najbardziej innowacyjnych, zrealizowanych z sukcesami, kampanii.

90e1db2d52

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie internetowej Mixx Awards 2016.

Rozwiązanie konkursu nastąpi podczas całodniowego wydarzenia Mixx Awards & Conference 2016, które odbędzie się 1 grudnia br. w Multikino Złote Tarasy. Bilety na galę i konferencję można zamówić przez stronę internetową wydarzenia.

Portal SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia. 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail