X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Koniec ze zrzutami ekranu – Instagram wprowadził funkcję zapisywania postów

Na Instagramie pojawiła się nowa funkcja zapisywania postów. Dzięki niej zbierzemy ciekawe i inspirujące treści w specjalnej, widoczniej tylko dla nas zakładce.

Koniec ze zrzutami ekranu – Instagram wprowadził funkcję zapisywania postówfot. instagram.com/press

reklama


Użytkownicy Instagrama codziennie trafiają na inspirujące zdjęcia i śmieszne filmiki, które chcieliby zapamiętać. Od wczoraj nie musimy już robić zrzutów ekranu treści, które nam się podobają i nie mogą umknąć naszej uwadze. W aplikacji pojawiła się nowa funkcja zapisywania postów. Na dole postów widoczna jest nowa ikona zakładki . Dzięki niej zapiszemy wybrane posty w prywatnej karcie na naszym profilu. Zaznaczone posty będą widoczne tylko dla nas, jednym miejscu będziemy mogli wrócić do nich później. Przechowywane treści będą widoczne w kolejności chronologicznej ich zapisywania. Użytkownicy, których zdjęcia lub wideo zapiszemy nie zostaną o tym powiadomieni.

fot. instagram.com/press

fot. instagram.com/press

Proces zapisywania postów jest uproszczony, jednakże wciąż nie pozwala na zapisanie samego zdjęcia w rolce aparatu. Nowa funkcja Instagrama przypomina nieco “Memories” na Snapchacie, które wprowadzono w lipcu jako narzędzie do zapisywania treści multimedialnych oraz możliwości zapisywania treści “na później” jakie mamy na Twitterze i Pinterest.

Funkcja jest dostępna zarówno dla aplikacji na urządzenia iOS, jak i Android. Aby z niej skorzystać należy zaktualizować Instagrama do najnowszej wersji 10.2.

  • Kolejne miejsce do przechowywania darmowych obrazów, z których nie będziemy korzystać :(

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail