X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowość na LinkedIn – filtry i edytor zdjęć profilowych

Zmiana zdjęcia profilowego na LinkedIn? Nic prostszego - nowa funkcja w serwisie pozwala na szybką edycję fotografii z poziomu aplikacji mobilnej.

Nowość na LinkedIn – filtry i edytor zdjęć profilowychfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Jako użytkownicy social media przywykliśmy do dodawania naszych zdjęć na różnego typu portale. Na wielu z nich robimy to dla rozrywki, ale w przypadku takich serwisów jak LinkedIn uzupełnienie profilu o fotografie pozwala nie tylko rozpoznać nasz profil, ale często daje także możliwości nowych ofert pracy czy propozycji wystąpień na wydarzeniach. Zdjęcia pokazują to, kim jesteśmy i dają zainteresowanemu nami pewien obraz naszej osoby. Według danych zaprezentowanych na blogu serwisu, samo posiadanie zdjęcia profilowego w na LinkedIn zwiększanie wyświetlanie profilu o 21 razy, zwiększa liczbę wiadomości o 36 razy więcej wiadomości i generuje 9 razy więcej połączeń kontaktów niż u osób bez fotografii. Nie każde zdjęcie jest jednak w pełni profesjonalne i dopasowane do naszego profilu. Dlatego LinkedIn postanowił dać użytkownikom serwisu możliwość szybkiej edycji zdjęcia umieszczonego w serwisie za pomocą aplikacji mobilnej. O nowej opcji poinformowano we wpisie na wcześniej wspomnianym blogu LinkedIn’a. Od teraz użytkownicy portalu mają możliwość m.in kadrowania i prostowania zdjęć, a także nadawania im jednego z sześciu filtrów, które stały się już niezwykle popularne w większości mediów społecznościowych.

Proces edycji jest bardzo prosty i niewymagający większej znajomości właściwości zdjęć. Jedno kliknięcie w zdjęcie profilowe przeniesie nas do edytora, w którym zmienimy wybrane parametry fotografii. Możemy przyciąć zdjęcie, zmienić jego jasność, kontrast, nasycenie, winietę oraz dodać filtr. Nowa funkcja będzie szczególnie przydatna dla tych, którzy korzystają z serwisu za pomocą urządzenia mobilnego i chcieliby w szybki sposób edytować swoje zdjęcie, bez konieczności otwierania innej aplikacji.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail