X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Poznaj tajniki e-commerce podczas Auli w Krakowie

Już za niespełna dwa tygodnie Aula Polska zawita do Krakowa. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, w jaki sposób zwiększyć konwersję, jak zbudować sklep i co łączy e-commerce z content marketingem.

Poznaj tajniki e-commerce podczas Auli w Krakowiefot. facebook.com/AulaPoznan

reklama


Już 23 maja, we wtorek, o godzinie 19.00 w Wyższej Szkole Europejskiej będzie miała miejsce pierwsza krakowska aula. Aula Polska to cykliczne spotkania osób zainteresowanych i związanych z nowymi technologiami, branżą internetową i przedsiębiorczością. Uczestnicy wydarzenia poznają tajniki e-commerce. Dowiedzą się jak stworzyć sklep, ulepszyć konwersję i jakimi trendami się kierować. Podczas wydarzenia wiedzą i doświadczeniem z zakresu e-marketingu i e-commercu podzielą się eksperci i praktycy.

Wśród zaproszonych prelegentów są: Paweł Sala, który przedstawi sposoby na zwiększenie konwersji w e-commerce, Mariusz Wesołowski, ktory zestawi nowe trendy i obowiązek znakowania produktów umieszczonych w Google Shopping oraz Google AdWords numerem GTIN, Tomasz Tybon, który przybliży to, jak zbudować sklep w oparciu o doświadczenie tysięcy sklepów internetowych, a także Grzegorz Miłkowski oraz Katarzyna Bienussa, którzy opowiedzą o ecommerce na sterydach dzięki content marketingowi.

Eventy organizowane w innych miastach, z ramienia Auli, cieszą się bardzo dobrą opinią wśród swoich uczestników.

Wczorajsza Aula była pierwsza, na której miałem okazję być. Robi wrażenie. Ludzie, wolumen, tematy, jakość – osiągneliście coś, na co inni pracowaliby dłuuuugo, nazywali to konferencjami i używali Bóg wie jakiego marketingu, żeby sciągnąć tam ludzi. Robi wrażenie.
– Yuri Drabent

Wstęp i zapisy są bezpłatne. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie Auli.

Portal Social Press jest patronem medialnym wydarzenia.

Promuj biznes na łamach SOCIALPRESS.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portalu

Reklama


Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail